Prezenty firmowe z alkoholem

Podaruj eleganckie prezenty firmowe z własnym logo oraz tekstem. Zamów upominki z przepięknymi motywami graficznymi w najnowszych odsłonach. Wybieraj boxy prezentowe z najlepszymi alkoholami wysokiej jakości. W naszym sklepie znajdziesz przepyszne wina w pudełkach lub drewnianych skrzyniach. Spersonalizowane zestawy można wręczyć pracownikom w ramach podziękowań. Zamawiaj pudełka z praktycznymi dodatkami. Wybieraj idealnie skomponowane upominki z kawami, herbatami, czekoladami, męskimi akcesoriami, świeczkami oraz innymi produktami. 

Prezenty firmowe z alkoholem

Różnorodne prezenty są nieodłącznym elementem naszego życia - zwłaszcza, gdy świętujemy coś z rodziną czy przyjaciółmi. Jednak podarunki i upominki stanowią również istotną kwestię w sferze biznesowej. Pozwalają budować relacje z klientami, partnerami biznesowymi czy wspólnikami. Są doskonałym sposobem na podziękowanie im za owocną współpracę. Prezenty nadają się też idealnie do tego, aby docenić wysiłek pracowników. Można je śmiało wręczać na różnego rodzaju okazje. Firmowe prezenty doskonale nadają się na Święta, Nowy Rok czy jubileusz marki. Można też nagradzać nimi awansy albo żegnać osoby odchodzące na emeryturę. Podpisaliście ważny kontrakt bądź zyskaliście nowego istotnego klienta? Doceń osoby, które się do tego przyczyniły!

Personalizowane prezenty firmowe

Prezenty firmowe z nazwą czy logo to doskonały sposób na obdarowanie klientów, pracowników, partnerów biznesowych albo wspólników. To doskonale podkreśli rodzaj wręczanego prezentu, a przy tym sprawi, że zapadnie on w pamięci adresata. Personalizowane prezenty dla firm są więc niezawodnym rozwiązaniem na różnorodne okazje. Smakowitą propozycją na podarunki firmowe jest również zestaw z likierem. To kosz podarunkowy przygotowany w pudełku z grubego papieru. W jego wnętrzu oprócz alkoholu znalazły się też słodkości: trzy rodzaje czekoladowych przysmaków, które na pewno spodobają się wszystkim obdarowanym osobom. Na wieku pudełka znajduje się z kolei kartka, na której umieścić można dowolny tekst podziękowań czy gratulacji!

Prezent z podpisem nalewka kawy i herbaty

Box podarunkowy dla firm

Eko prezenty firmowe 

Duży zestaw w skrzyni z nalewką, herbatą, kawą i czekoladkami to uniwersalne rozwiązanie, które można wręczyć każdemu. Obdarowana osoba bez najmniejszych wątpliwości doceni stylowy wygląd i spójny charakter prezentu. Zestaw podarunkowy dla firm z winem, kawą, herbatą i miodem idealnie wpisuje się w najnowsze trendy. Eko prezenty stanowią szeroką gamę produktów, które powstały w odpowiedzi na aktualne upodobania oraz oczekiwania klientów. Dziś wiele się mówi o dbaniu o środowisko czy samych siebie. Wysokiej jakości prezenty eko będą więc trafionym i bardzo wymownym podarunkiem. Mogą z powodzeniem pokazać klientom czy partnerom biznesowym, że Ty - a więc również Twoja firma - nie jesteś obojętny na tego rodzaju kwestie. To na pewno pozytywnie wpłynie na wizerunek przedsiębiorstwa.

Prezenty firmowe dla klientów i partnerów

Firmowe prezenty z alkoholem to ponadczasowe rozwiązanie, które wiele firm chętnie wybiera na różne okazje. Z powodzeniem możesz wręczyć tego rodzaju upominki także swoim klientom czy pracownikom. Większe i mniejsze prezenty firmowe dostępne w naszej ofercie wykonane zostały z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu bez żadnego problemu znajdziesz idealne rozwiązanie dla swojej marki i jej kontrahentów. Duży zestaw podarunkowy dla firm z bourbonem Jim Beam, a także słodyczami, kostkami do chłodzenia drinków i skarpetkami to ekskluzywna propozycja. Box prezentowy z możliwością umieszczenia na nim własnego tekstu to jedyny w swoim rodzaju pomysł dla Twojej firmy. Szukasz niedużych upominków? Postaw na butelkę wina różowego czy białego z logo.

Prezent firmowy zestaw jim beam

Zestaw podarunkowy dla firm

Product added to compare.

Wykorzystujemy pliki cookie do poprawy Twojego doświadczenia z naszym sklepem zgodnie z polityką prywatności.