Dla Emerytki

Prezent dla emerytki jest podziękowaniem za lata współpracy oraz pożegnaniem od pracowników czy kierownictwa. Taki podarunek powinien mieć szczególny charakter. Emerytura to piękny okres, w którym człowiek po latach ciężkiej pracy może w pełni poświęcić się swoim pasjom czy marzeniom. Wyjątkowy kosz prezentowy pozwoli wspaniale rozpocząć ten czas. Zestawy z wysokiej jakości alkoholem, kosmetykami, słodyczami czy innymi upominkami będą dla obdarowanej kobiety miłą niespodzianką. Dzięki temu w przyszłości z radością powróci myślami do lat spędzonych w pracy.

Prezenty dla niej z okazji przejścia na emeryturę

Moment przejścia na emeryturę jest bardzo znaczący dla każdego człowieka. Zakończenie pracy zawodowej i odejście na zasłużony odpoczynek wiążą się z niemałymi emocjami. To wydarzenie, które wiele osób z przyjemnością celebruje, ciesząc się na myśl o spełnianiu marzeń czy oddawaniu się swoim pasjom. Bez dwóch zdań to jednak także chwila pożegnań nie tylko z firmą, ale także z ludźmi, którzy ją tworzyli. Współpracownicy, a nawet kierownictwo bardzo często z tej okazji przygotowuje dla osoby odchodzącej na emeryturę coś specjalnego. Wyjątkowy upominek wręczony emerytce w tym dniu będzie bez dwóch zdań bardzo miłym gestem. Co więcej, stanie się on pamiątką, która na emeryturze niejednokrotnie przypomni jej o świetnych chwilach spędzonych w pracy.

Oryginalne prezenty dla emerytki

Co podarować emerytce z okazji przejścia na emeryturę? Zdecydowanie bardzo dobrym rozwiązaniem będzie unikalny prezent stworzony w przemyślany i ciekawy sposób. Duży, różowy box dla emerytki na wieku ozdobiony jest personalizowaną kartką z życzeniami. W środku natomiast na naturalnej wełnie drzewnej ułożone zostały wysokiej jakości produkty w kobiecym stylu. Futrzasty termofor, miękkie pianki, zapachowa świeca z zapałkami, lusterko oraz sole do kąpieli na pewno spodobają się każdej obdarowanej emerytce. Taki zestaw pozwoli zrelaksować się i odprężyć, miło rozpoczynając okres emerytury! Box dopełniają materiałowe kwiaty, które nadają całości niezwykle modnego charakteru. Bardzo podobnym rozwiązaniem będzie zestaw prezentowy dla emerytki, w którym sole i świeca z zapałkami zastąpione zostały mini butelką wina musującego. 

Prezent z okazji przejścia na emeryturę termofor mega lux

Kosz prezentowy dla emerytki

Elegancki prezent dla emerytki od firmy

Prezent otrzymany od kierownictwa z pewnością będzie dla kobiety przechodzącej na emeryturę bardzo miłym gestem. Czarny box z miękkim wypełnieniem stanowi ciekawą oprawę dla tego rodzaju podarunku. Wieko pudełka ozdobione jest kontrastową kartką z subtelnym motywem oraz personalizowanym tekstem. W skład zestawu wchodzi natomiast wysokiej jakości wino z czarnego bzu, a także aromatyczna kawa, naturalna herbata oraz mleczne czekoladki. Wszystkie elementy utrzymane są w odcieniach czerni, bieli oraz złota, co powoduje, że prezentują się niezwykle szykownie. Dodatkowo, cały prezent dla emerytki przewiązany został satynową wstążką w dopasowanym odcieniu. Tak spójny i stylowy podarunek można od razu wręczyć kobiecie przechodzącej na emeryturę z najlepszymi życzeniami!

Personalizowany prezent dla emerytki

W naszej ofercie dostępnych jest wiele personalizowanych prezentów. Dzięki temu podarunek dla emerytki będzie jedyny w swoim rodzaju oraz pokaże obdarowanej kobiecie, jak wiele znaczy dla Twojej firmy oraz zespołu. Drewniana skrzynia dla emerytki z sześcioma przegródkami wygląda modnie, a zarazem bardzo unikalnie. Wewnętrzną stronę wieka zdobi personalizowana kartka z motywem boho, a do każdego upominka została dołączona tabliczka z podpisem. Herbatka, mleczne czekoladki, kupon lotto, baterie, metalowy kieliszek oraz brelok to zaskakujący zestaw, który nabiera znaczenia dzięki odpowiedniemu przygotowaniu! Nieco bardziej klasycznie prezentuje się box lawendowy z mini winem, świecą, solami do kąpieli i suszoną lawendą. To eko kosz prezentowy w bardzo kobiecym stylu.

Niezbędnik emeryta pampas boho

Niezbędnik emerytki w skrzyni

Product added to compare.

Wykorzystujemy pliki cookie do poprawy Twojego doświadczenia z naszym sklepem zgodnie z polityką prywatności.