Prezenty firmowe według przeznaczenia

Szukasz drobnych upominków firmowych z personalizacją, które można wykorzystać do zareklamowania firmy? Wybieraj produkty z własnym logo, które można wręczyć nowym lub stałym klientom. Podziękuj za zaufanie i wybór wręczając produkty z przepięknymi grafikami. W naszym asortymencie znajdziesz wiele oryginalnych prezencików. Takie drobne upominki można wykorzystać i położyć na recepcji hotelowej, salonie kosmetyczny, fryzjerskim lub wręczyć na inne specjalne okazje w firmie. Zamawiaj wizytówki, krówki z eleganckimi wzorami, czekoladki, magnesy, cukiereczki w szklanych słoiczkach, miodki lub świece sojowe ręcznie robione. 

Prezenty firmowe według przeznaczenia 

Nie ulega najmniejszym wątpliwościom, że prezenty stanowią nieodłączny element naszego życia - zarówno prywatnego, jak i zawodowego. Firmowe prezenty wręczane są często na Święta Bożego Narodzenia, zakończenie roku, jubileusz marki, a także bardziej indywidualne wydarzenia: urodziny pracowników czy partnerów biznesowych, śluby i narodziny dziecka. Tego rodzaju upominki są doskonałym sposobem na budowanie relacji marki z otoczeniem. Pozytywne skojarzenia wywołane podarunkami sprawią, że wszystkie obdarowane osoby na pewno z przyjemnością w przyszłości nawiążą współpracę z firmą. Można więc z powodzeniem wręczać je pracownikom, partnerom biznesowym, wspólnikom albo ważnym klientom. Każdy poczuje się doceniony eleganckim prezentem od firmy.

Firmowe prezenty z logo

Prezenty firmowe to nie tylko miłe upominki czy zestawy podarunkowe, które pozwalają budować relacje z ważnymi kontrahentami. Często nie potrzeba nawet szczególnych okazji, aby przygotować tego rodzaju prezenty. Upominki firmowe mogą bowiem być wspaniałą reklamą dla marki. Warto więc wykorzystać je również na różnorodnych targach czy uroczystościach branżowych. Rozdawane zebranym osobom sprawią, że każdy poczuje się doceniony i na pewno lepiej zapamięta Twoją markę! Co więcej, takie prezenty od firmy pozwolą zbudować pozytywny wizerunek, który goście wydarzenia chętnie przekażą dalej!

Prezenty firmowe w postaci drobnych upominków można z powodzeniem umieścić również w siedzibie firmy. W ten sposób każdy odwiedzający - zarówno stały klient, jak i ten potencjalny - na pewno zwróci na nie uwagę. To będzie wymowny znak, że firma dba o swoich kontrahentów oraz że jej szef przykłada wagę do szczegółów. A to znakomicie świadczy o całej marce! Upominki układać można w holu biura, w recepcji hotelu, w salonach kosmetycznych czy fryzjerskich, w poczekalniach i w wielu innych miejscach!

Słoiczek z cukierkami z logo

Personalizowany upominek z logo firmy

Jak wybrać prezenty firmowe dla kontrahentów?

Każdy upominek firmowy jest wizytówką marki. Powinien więc bez wątpienia spełniać kilka ważnych cech, dzięki którym będzie naprawdę znakomitym rozwiązaniem. Cechy idealnych upominków dla klientów:

  • estetyka - obdarowane osoby na pewno zwrócą uwagę na jakość wykonania,
  • uniwersalność - lepiej stawiać na ponadczasowe produkty, które z pewnością przypadną do gustu większości obdarowanych,
  • dopasowanie - można wybrać motywy czy formy pasujące do misji firmy, ale również do celebrowanej okazji,
  • personalizacja - logo firmy lub jej nazwa spowodują, że Twoja marka lepiej zapadnie w pamięci obdarowanych.

Prezenty na recepcję - upominki dla klientów

Jakie prezenty można umieścić na recepcji czy w poczekalni firmy? Zdecydowanie ogromną popularnością cieszą się słodkie upominki z logo firmy. Czekoladki, krówki albo lizaki stanowią ponadczasowe rozwiązanie dla Twojej marki. Takie przysmaki spodobają się starszym i młodszym, dlatego rewelacyjnie pasować będą do każdego rodzaju branży. Z powodzeniem stawiać możesz też na klasyczne wizytówki z logo. To nie tylko świetny dodatek do recepcji, ale też na targi branżowe czy do zamówień. Eko prezenty w postaci słoiczków z miodem czy sojowymi świecami stanowią modną propozycję. Mogą być naprawdę oryginalnym i ciekawym upominkiem. Podręczne lusterka czy otwieracze do butelek to również interesujący pomysł na prezenty firmowe. Praktyczne akcesoria przypadną do gustu klientom. Butelki z winem to z kolei elegancki i luksusowy dodatek, który świetnie wypadnie w hotelu, SPA albo na uroczystości firmowej. 

Otwieracz firmowy z logo czarny

Firmowy otwieracz z logo

Product added to compare.

Wykorzystujemy pliki cookie do poprawy Twojego doświadczenia z naszym sklepem zgodnie z polityką prywatności.