Pamiątki komunijne

Prezenty i pamiątki I Komunii Świętej to niezbędny element każdej uroczystości. Na Pierwszą Komunię Świętą najczęściej wybierane są pamiątki z symbolami religijnymi, takimi jak różaniec, aniołek czy Hostia. W ofercie naszego sklepu znajdziecie upominki uniwersalne oraz te z imieniem dziecka i datą. Dzięki personalizacji prezent stanie się bardzo osobistą pamiątką, która zostanie z dzieckiem na wiele lat. Zobacz ofertę naszego sklepu i znajdź prezent komunijny dla dziewczynki i chłopca.

Prezenty i pamiątki I Komunii Świętej

Pierwsza Komunia jest wydarzeniem, które wywołuje ogromne emocje zarówno u dzieci przystępujących do obrzędu, jak i ich rodziców. Osoby pierwszy raz pełnoprawnie uczestniczące w Mszy Świętej z całą pewnością chciałyby zapamiętać tę chwilę na całe życie. Dlatego prezenty w formie pamiątek i spersonalizowanych upominków są doskonałym sposobem na obdarowanie komunijnego dziecka w jego niezwykle ważnym dniu. Jeśli więc jesteś w najbliższym czasie gościem na Pierwszej Komunii, wybierz jeden z niepowtarzalnych, osobistych prezentów z naszej oferty. 

Albumy na wpisy i zdjęcia z Komunii

Nic tak dobrze nie pozwoli uchwycić momentu jak pamiątkowy album. Księga w sztywnej oprawie ozdobiona typowymi, komunijnymi wzorami będzie fantastycznym upominkiem dla każdego dziecka. Biały album z grubymi, czarnymi kartkami, na których umieścić można zdjęcia z uroczystości oraz wpisy wszystkich gości nawet wiele lat później przypominać będzie obdarowanej w ten sposób osobie o jej Komunii. Na okładce znajduje się także personalizowana nalepka z imieniem dziecka i datą, dzięki czemu prezent jest jeszcze bardziej unikalny. Jeśli zamierzasz wręczyć taki podarunek, dołóż do niego także kilka kolorowych flamastrów i długopisów, żeby cała rodzina mogła od razu zamieścić na kartkach swoje życzenia i podpisy.

Album na zdjęcia i wpisy z Komunii

Album na zdjęcia i wpisy jako pamiątka z Pierwszej Komunii Świętej

Prezenty z gotówką na I Komunię

Jednym z najpopularniejszych prezentów na I Komunię są pieniądze. Gotówka to łatwy i zawsze trafiony upominek, który każdy wykorzystać może według własnego uznania. Najprościej umieścić ją w kopercie razem z okolicznościową kartką, jednak my oprócz takiego rozwiązania proponujemy również bardziej oryginalne opcje. Świetnym sposobem na wręczenie komunijnemu dziecku gotówki jest ażurowe pudełeczko w eleganckich biało-złotych odcieniach. Papierowe opakowanie w oryginalnym i wyszukanym stylu możesz śmiało dołożyć do innego upominku lub podarować samoistnie. Innym pomysłem na uatrakcyjnienie prezentu z pieniędzmi jest skrzynka z sześcioma strzykawkami, w które wsunąć należy banknoty. Taki zastrzyk gotówki na pewno ucieszy każde dziecko. 

Pudełko na pieniążki pamiątka Komunii

Pudełko na pieniążki to elegancki sposób na wręczenie gotówki jako prezent

Biżuteria na I Komunię Świętą

Innym chętnie wręczanym z okazji I Komunii upominkiem jest biżuteria. Szczególnie dobrze pasują na tę okazję naszyjniki i bransoletki z krzyżykami, podobiznami Jezusa i Matki Boskiej oraz aniołkami. W naszej ofercie znajdziesz rewelacyjne medaliki z pozłacanego srebra, które wspaniale wpisują się w charakter Komunii. Subtelny i delikatny krzyżyk na długim, cienkim łańcuszku jest nie tylko piękną ozdobą, ale również kapitalną pamiątką. Z kolei naszyjnik z zawieszką w kształcie aniołka prezentuje się bardzo uroczo, więc bardzo dobrze oddaje dziecięcy nastrój okazji. Biżuteria umieszczona jest na miękkiej poduszce w drewnianej skrzyneczce zaprojektowanej specjalnie z myślą o Pierwszej Komunii. Na zewnętrznej stronie wieka znajduje się fantazyjny napis ze sklejki, natomiast w środku wklejona jest kartka z życzeniami, podpisem i datą uroczystości. Całość będzie prześliczną pamiątką tak wspaniałego dnia.

Product added to compare.

Wykorzystujemy pliki cookie do poprawy Twojego doświadczenia z naszym sklepem zgodnie z polityką prywatności.