Wódki

Prezenty firmowe z wysokoprocentowym alkoholem. Wybieraj upominki w pudełkach dla niego z wódkami w przepięknych i efektownych butelkach. Kupuj boxy z Czarnym Bocianem, Białym, Żubrówką, wódką Dalkowski lub innymi. Podaruj boxy w kraftowej lub czarnej kolorystyce. Podaruj męskie upominki, które można wręczyć pracownikom lub kontrahentom. W naszym sklepie znajdziesz prezenty z przepysznymi słodkościami, kawą mieloną świeżo paloną, aromatycznymi herbatami, przekąskami od pochrupania lub praktycznymi dodatkami dla mężczyzn. 

Prezenty firmowe z alkoholem - wódka na prezent

Firmowe prezenty wręczane są na wiele różnorodnych okazji. Za ich pomocą można podziękować za współpracę pracownikom, partnerom biznesowym albo ważnym klientom. To idealne rozwiązanie na Boże Narodzenie albo zakończenie roku kalendarzowego. Co więcej, można wręczać je z okazji przejścia na emeryturę czy zmianę branży. Będą również świetnym pomysłem na jubileusz marki. Wręczone pracownikom czy partnerom biznesowym pozwolą podkreślić Wasz wspólny sukces. Co więcej, prezenty firmowe nadają się też rewelacyjnie na bardziej indywidualne okazje - urodziny pracowników, śluby albo narodziny dziecka. Takie rozwiązania pozwolą sprawić, by szefostwo zyskało bardzo “ludzką” twarz, a relacje w firmie zyskały ciepły, przyjacielski charakter. To na pewno pozytywnie wpłynie na atmosferę.

Alkohol na prezent firmowy

Na prezenty firmowe wręczać można różnego rodzaju produkty. Popularne są słodycze, kawy, herbaty albo akcesoria dopasowane do konkretnej uroczystości. Chętnie wybieranym prezentem firmowym jest również alkohol. Wysokiej jakości wina, whisky czy likiery pozwalają w estetyczny sposób wznieść toast oraz celebrować ważne wydarzenie. Nie da się również ukryć, że do najpopularniejszych alkoholi w Polsce należy wódka. Ją również możesz z powodzeniem wykorzystać jako prezent firmowy dla pracowników, klientów czy partnerów biznesowych. To może być wyłącznie drobny dodatek do większego kosza prezentowego. Zupełnie jak zestaw podarunkowy dla firm z kawą mieloną, orzechami oraz czekoladą. Mini butelka wódki w ciekawy sposób dopełnia cały prezent. 

Prezent firmowy zestaw retro I

Firmowy kosz prezentowy z logo

Eleganckie prezenty firmowe z logo

Prezenty dla firm z wysokiej jakości alkoholem nadają się na najróżniejsze okazje. Ważne, by stanowiły estetyczny i elegancki sposób na obdarowanie pracowników, klientów albo partnerów biznesowych. Mogą być podziękowaniem albo wyrażeniem gratulacji. Aby jednak sprawiły prawdziwą przyjemność, zadbaj o ich odpowiedni wygląd. Gotowe prezenty firmowe z naszej oferty gwarantują przemyślaną oraz schludną formę. Eleganckie pudełka z grubego papieru, naturalne wypełnienie oraz etykiety z personalizacją powodują, że całość wygląda naprawdę ciekawie. Elegancki kosz podarunkowy dla firm z butelką wódki, słodyczami, skarpetami oraz zapachową świecą to spójny i niepowtarzalny zestaw dla każdego. To gotowy prezent, który od razu można wręczyć.

Co kupić na prezent firmowy?

Zestawy podarunkowe z wódką przygotowane zostały w wielu ciekawych odsłonach. Takie produkty często wybierane są zwłaszcza na prezenty dla mężczyzn, jednak śmiało możesz znaleźć też warianty idealne dla kobiet. Czarne eleganckie zestawy pozwolą z całą pewnością oczarować pracowników, klientów czy partnerów biznesowych. Umieszczone w nich produkty stanowią ciekawe upominki, które doskonale się ze sobą komponują. Kosz prezentowy dla firm z wódką marki Bocian, czekoladkami, bawełnianymi skarpetami oraz personalizowaną etykietą będzie naprawdę trafionym rozwiązaniem. To nieduży zestaw, który idealnie nadaje się na jubileusz firmy, Święta, awans, urodziny czy wiele innych okazji. Nieco większy kosz prezentowy z podobnymi produktami także możesz śmiało wybrać dla swoich pracowników lub kontrahentów.

Prezent firmowy czarny bocian mega

Kosz podarunkowy dla firm

Product added to compare.

Wykorzystujemy pliki cookie do poprawy Twojego doświadczenia z naszym sklepem zgodnie z polityką prywatności.