Metryczki w ramie

Metryczka dla dziecka w ramie to oryginalny prezent, który z pewnością zostanie ciepło przyjęty przez świeżo upieczonych Rodziców. W sklepie PrezentPanda.pl znajdziesz wiele wzorów i kolorów do wyboru, zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Taki personalizowany plakat jest jednocześnie wspaniałą pamiątką i piękną dekoracją pokoju malucha. Dorosłe już dziecko na pewno wróci do takiego prezentu z ciekawością, a rodzice chętnie powspominają pierwsze miesiące z maluchem.

Metryczki w ramie do pokoju dziecka

Szukasz pomysłowego prezentu, który pozwoli podkreślić szczególny charakter celebrowanej okazji? Nie ma znaczenia, czy to podarunek na narodziny, Chrzest, Dzień Dziecka, czy Roczek. Dla małego dziecka fantastyczną niespodzianką może być prezent, który jednocześnie stanie się pamiątką na długie lata. W ten sposób, nawet jeśli maluszek jest zbyt mały, by docenić upominek, w późniejszym czasie z pewnością będzie nim oczarowany. Zastanawiasz się, co możesz wręczyć w ramach tak szczególnego prezentu dla dziecka? Doskonale się składa! W naszej ofercie dostępnych jest całe mnóstwo fantastycznych propozycji, które możesz z powodzeniem wykorzystać. Zobacz koniecznie wszystkie projekty i wybierz swój ulubiony.

Dekoracje do pokoju dziecka

Wspaniałą pamiątką dla dziecka jest metryczka. Personalizowany upominek zawiera nie tylko imię maluszka, ale również datę i godzinę jego narodzin, wagę oraz wzrost. To powoduje, że całość stanowi unikalny pomysł na prezent, który z powodzeniem można wręczyć. Na jakie okazje najlepiej nadaje się metryczka? Zdecydowanie bezbłędnym rozwiązaniem będzie na narodziny - gdy pierwszy raz odwiedzasz młodych rodziców z gratulacjami, taki prezent dla dziecka będzie fenomenalnym pomysłem. Wystarczy wybrać właściwy rodzaj tego rodzaju podarunku. Metryczki w ramie to zdecydowanie jeden z najchętniej wybieranych formatów. Mogą stanowić ozdobny plakat do zawieszenia lub ustawienia. Świetną propozycją są też ramki złożone z kilku części, które oprócz metryczki zawierają zdjęcie dziecka czy glinkę na odciski. Metryczki zdobić mogą również pluszowe misie, ozdobne poduszki czy zestawy podarunkowe z różnorodnymi upominkami.

Metryczka dziecka w ramie miś i baloniki

Metryczka dla dziecka w ramie

Personalizowane prezenty dla dzieci 

Bez dwóch zdań spersonalizowany prezent w postaci metryczki będzie niezawodną propozycją dla każdego dziecka. Możesz też śmiało wręczyć taki upominek nieco starszemu maluchowi - w ten sposób zyska niepowtarzalną dekorację do swojej sypialni. Plakat z metryczką ozdobiony króliczkiem na chmurce albo grafiką liska to czarujące projekty, które bezbłędnie sprawdzą się jako podarunek na różnorodne okazje. Do każdego plakatu dołączone są białe ramki z trwałego materiału. W ten sposób wygodnie możesz powiesić metryczkę na ścianie albo ustawić ją na regale czy szafce. Wystarczy wybrać motyw odpowiedni dla dziecka czy wystroju jego sypialni - efekt z całą pewnością będzie czarujący i spodoba się obdarowanemu szkrabowi.

Oryginalne prezenty dla dziewczynek i chłopców

Metryczki w formie plakatów dostępne są w wielu ciekawych odsłonach. Znaleźć można na nich zwierzątka, zabawki, księżniczki czy pojazdy, które bez żadnego problemu dopasujesz do upodobań maluszka. Możesz nawet postawić na oryginalne zestawy plakatów, które staną się jeszcze ciekawszą dekoracją sypialni. Taki prezent dla córki, syna, wnuka, siostrzeńca, siostry czy innego malucha będzie naprawdę trafionym rozwiązaniem. Zestaw plakatów dla dziewczynki z króliczkiem to chętnie wybierana propozycja. Oprócz metryczki znalazły się w nim również obrazek z napisem “Śpij słodko” oraz drugi z wierszykiem. Trzy plakaty stanowią bezbłędny komplet do dekoracji pokoju. W analogicznej odsłonie znaleźć można niebieski zestaw dla chłopca. Możesz też sprawdzić wiele innych motywów.

Plakaty dla dziecka zestaw metryczka autka

Zestaw plakatów do pokoju dziecka

Product added to compare.

Wykorzystujemy pliki cookie do poprawy Twojego doświadczenia z naszym sklepem zgodnie z polityką prywatności.