Gratulacje na telefon

Przepiękne gratulacje z okazji narodzin dziecka w formie wirtualnej z autorskimi grafikami oraz personalizacją. Chcesz zaskoczyć bliskie osoby i sprawić im ogromną radość? Mieszkasz daleko i nie dasz rady dostarczyć życzeń w tradycyjnej formie na czas? Wybierz gratulacje na telefon, które będą pamiątką na długie lata dla obdarowanych. Produkt w duchu zero waste, z którym zadbasz o środowisko naturalne. Zamów elektroniczne gratulacje z Twoim tekstem!

Gratulacje z okazji narodzin dziecka na telefon

Narodziny dziecka dla młodych rodziców są powodem do ogromnej radości. Stanowią jednak także pewne wyzwanie. Muszą przygotować się do nowych obowiązków, a także zorganizować sobie czas i opiekę nad maluszkiem. Nic więc dziwnego, że często w pierwszych dniach po narodzinach dziecka świeżo upieczeni rodzice niechętnie przyjmują gości czy spotykają się z bliskimi. To dla nich czas na odpoczynek i złapanie oddechu po niezwykle emocjonującym okresie w ich życiu. Jednak pojawienie się na świecie nowego członka rodziny to również fantastyczne wydarzenie dla otoczenia młodych rodziców. Krewni i przyjaciele pragną złożyć gratulacje, a także okazać wsparcie. Jak to zrobić tak, by rodzice noworodka poczuli się wyjątkowo i komfortowo? 

Jak pogratulować narodzin dziecka?

Jeśli Twoi bliscy nie mają nic przeciwko odwiedzinom w szpitalu bądź tuż po powrocie do domu: sprawa jest bardzo prosta. Gratulacje przekazać możesz wtedy osobiście. Warto jednak najpierw upewnić się, że naprawdę sprawi im to przyjemność. Zazwyczaj jednak takie gratulacje najpierw składa się na odległość - nawet wtedy, gdy świeżo upieczona mama z maluszkiem są jeszcze w szpitalu. Jak zrobić to w ładny i ciekawy sposób? Bez dwóch zdań znakomitym pomysłem będzie wykorzystanie elektronicznych obrazków na telefon. To wysokiej jakości grafiki, które przygotowane zostały specjalnie z myślą o narodzinach dziecka. Dzięki temu bez żadnych wątpliwości wpasują się w klimat okazji. Obrazek z gratulacjami na narodziny zdobiony dziecięcymi zabawkami to idealna propozycja!

Gratulacje z okazji narodzin dziecka miś w kiwatach telefon

Obrazek z gratulacjami na narodziny

Gratulacje z okazji narodzin dziecka

Każda grafika przygotowana na narodziny dziecka utrzymana jest w nieco innej odsłonie. Dzięki temu bez najmniejszego problemu znajdziesz swój ulubiony wariant. Młodzi rodzice mają swoje upodobania w kwestii kolorów czy stylistyki? Możesz wybrać grafikę pod nich! W ten sposób na pewno spodoba się im jeszcze bardziej. Śliczne gratulacje z okazji narodzin dziecka z wózkiem stanowią stylową propozycję dla Twoich bliskich. Całość utrzymana jest w botanicznej odsłonie, dzięki czemu fenomenalnie wpisuje się w najnowsze trendy. Zielona kolorystyka ładnie komponuje się z grafiką wózka, a czarne litery tworzą wyraźny i czytelny kontrast z białym tłem. Wszystkie elementy zostały do siebie dopasowane w najdrobniejszych szczegółach, dlatego na pewno oczarują rodziców noworodka.

Elektroniczne gratulacje z okazji narodzin

Tego rodzaju gratulacje na narodziny dziecka mają dużo zalet. Jak wspominaliśmy, pozwalają w piękny sposób pogratulować młodym rodzicom nawet wtedy, gdy nie masz możliwości się z nimi spotkać. To pokaże Twoim bliskim, że o nich myślisz i że zawsze mogą na Ciebie liczyć. Bez dwóch zdań sprawisz im tak wielką radość. Gratulacje na narodziny dziecka z kołyską, misiem, kwiatami czy dziecięcymi akcesoriami będą naprawdę trafioną propozycją. Ogromną zaletą takich obrazków jest również łatwość w ich użyciu. Grafikę możesz wygodnie zamówić nawet z wyprzedzeniem - i wysłać wtedy, gdy maluszek już pojawi się na świecie. W kilka minut takie gratulacje znajdą się na telefonach jego rodziców. To naprawdę nowoczesne i komfortowe rozwiązanie dla każdego!

Gratulacje z okazji narodzin bocian boho telefon

Gratulacje na narodziny dziecka na telefon

Product added to compare.

Wykorzystujemy pliki cookie do poprawy Twojego doświadczenia z naszym sklepem zgodnie z polityką prywatności.