30-60zł

Prezenty świąteczne dla firm dostępne w atrakcyjnych cenach. Kategoria cenowa 30-60zł oferuje drobne upominki z personalizacją do których dołączymy logo firmy. To wspaniały dodatek do firmowego prezentu. W przedziale cenowym znajdują się mniejsze skrzynie, pudełka a także zestawy. Personalizowane butelki z alkoholem to wspaniały sposób na przekazanie bożonarodzeniowych życzeń. Wspaniałym dopełnieniem są skrzynki prezentowe w naturalnym stylu, które pozwolą na efektowne zapakowanie upominku. 

Prezenty świąteczne firmowe 30-60 złotych

Firmowe prezenty stanowią nieodłączny element funkcjonowania przedsiębiorstwa. Tego rodzaju podarunki są bowiem doskonałym sposobem na budowanie relacji oraz poprawianie wizerunku marki. Kiedy je wręczać? Jedną z najlepszych okazji na prezenty firmowe jest Boże Narodzenie. Gwiazdka to czas ciepła, serdeczności i radości, dlatego upominki dla pracowników, klientów czy partnerów biznesowych będą w tym okresie idealnym rozwiązaniem. Można wręczać je podczas uroczystości, w trakcie kampanii reklamowej albo podczas normalnych dni pracy. Tak czy inaczej upominki bez dwóch zdań pozwolą sprawić wielką przyjemność wszystkim obdarowanym osobom. Jak znaleźć najlepsze prezenty świąteczne dla firm? Sprawdź naszą ofertę!

Świąteczne prezenty firmowe dla pracowników i klientów

Aby wybrać odpowiednie prezenty firmowe na Boże Narodzenie, dobrze jest najpierw ustalić budżet. To pozwoli podejść do tematu z rozwagą. Określ, do jakiej kwoty podarunki możesz wybrać w swoim firmowym budżecie. Nasze prezenty świąteczne dla firm podzielone zostały według ceny, dzięki czemu z łatwością znajdziesz idealne rozwiązanie dla swojej marki. W przedziale cenowym 30-60 złotych można kupić naprawdę fantastyczne podarunki świąteczne dla pracowników i klientów. Drewniana ozdoba i krówki to świetny zestaw prezentowy, który z powodzeniem wręczyć można na Boże Narodzenie. Prezent doskonale wpisuje się w klimat Gwiazdki, a dzięki uniwersalnym produktom bez dwóch zdań spodoba się każdej obdarowanej osobie. 

Prezent świąteczny miód i pałka w woreczku

Prezent świąteczny dla firm

Prezenty na Boże Narodzenie do 60 złotych

W przedziale między 30 a 60 złotymi znaleźć można najróżniejsze pomysły na prezenty świąteczne w Twojej firmie. Symboliczny prezent w postaci opłatka świątecznego idealnie się na tę okazję sprawdzi. To nieodłączny element Gwiazdki, który pozwala złożyć najlepsze życzenia na kolejny rok. Będzie więc bardzo wymownym podarunkiem dla klientów Twojej firmy lub jej pracowników. Prezentu kapitalnie dopełniają życzenia i pieczołowicie przygotowana grafika. Duży zestaw podarunkowy na Święta w drewnianej skrzyni też mieści się w tym przedziale cenowym. W środku ozdobnego opakowania znalazły się słodkości w kolorach dopasowanych do klimatu Gwiazdki. To ponadczasowa propozycja na Boże Narodzenie, która pozwoli sprawić wielką przyjemność wszystkim obdarowanym osobom.

Opłatek wigilijny ciepło kominka w pudełklu

Opłatek na prezent świąteczny

Prezenty firmowe z logo na Gwiazdkę

Personalizowany prezent od Twojej firmy to wiele zalet. Nie tylko pozwala sprawiać radość - a przecież o to we wręczaniu podarunków chodzi. Taki prezent jest również sposobem na reklamę marki i zwiększenie jej rozpoznawalności. Dzięki niemu wpłyniesz też na to, jak klienci postrzegają Twoją firmę. Na pewno każda obdarowana osoba będzie bardzo zadowolona Twoim podejściem do traktowania pracowników, kontrahentów czy partnerów biznesowych. Eleganckim pomysłem na prezent firmowy jest ozdobne pudełko z dwoma przegródkami. W jego wnętrzu znajduje się drewniana ozdoba oraz śmietankowe krówki w specjalnie przygotowanych opakowaniach. Prezent firmowy z logo posiada też nadruk z życzeniami, które wywołają uśmiechy na twarzach wszystkich obdarowanych osób. To naprawdę przemyślane rozwiązanie na Gwiazdkę.

Product added to compare.

Wykorzystujemy pliki cookie do poprawy Twojego doświadczenia z naszym sklepem zgodnie z polityką prywatności.