Szampany

Luksusowe prezenty z szampanami, które zapakowane są w przepiękne boxy z personalizacją oraz dopasowanymi motywami graficznymi. Takie zestawy z alkoholem musującym będą idealnym upominkiem firmowy. Podaruj swoim pracownikom lub kontrahentom kosze prezentowe i zadbaj o relacje firmowe. W naszym sklepie znajdziesz wiele ciekawych propozycji z alkoholem wysokiej jakości, świecami aromatycznymi, kawami świeżo palonymi, herbatami, solami do kąpieli, miodkami oraz innymi produktami. Znajdź idealną opcję w budżetowej lub droższej wersji. 

Szampany i wina musujące na prezenty firmowe

Alkohol idealnie nadaje się do tego, aby świętować szczególne okazje - oczywiście, w wyważonych ilościach. Pozwala elegancko wznieść toast oraz wprawić wszystkich w fantastyczny nastrój. Bezbłędnie wypadnie więc na ważnej uroczystości czy wydarzeniu. Planujesz w swojej firmie imprezę na jubileusz albo wigilię pracowniczą? W takim razie z powodzeniem możesz wybrać na nią wysokiej jakości szampana czy wina musujące. Taki dodatek na pewno uatrakcyjni świętowanie. Alkohole musujące są również znakomitym sposobem na urozmaicenie prezentów. Chcesz podziękować pracownikom za ich ciężką pracę? Zamierzasz docenić klientów czy partnerów biznesowych swojej firmy? Zobacz nasze prezenty i wybierz najlepsze warianty dla swojej marki.

Wina musujące dla firm

Podczas firmowej uroczystości, bez względu na okazję, możesz śmiało poczęstować wszystkich gości musującym winem. W ozdobnych butelkach z logo Twojej marki takie produkty wypadną naprawdę ciekawie. Goście chętnie wzniosą toasty i na pewno na długo zapamiętają tego rodzaju rozwiązanie. Mini butelki z winem musującym to sprawdzone rozwiązanie na imprezę firmową. Można wykorzystać je jako podziękowania dla gości. Ustaw butelki przy nakryciach gości albo na dodatkowym stoliku w dobrze widocznym i dostępnym miejscu. To sprawi, że z pewnością przykują uwagę wszystkich zebranych osób. Wina musujące dla firm dostępne są również w dużych butelkach. Te również ułożyć można na stole podczas uroczystości. Będą bardzo dobrą reklamą dla Twojej marki.

Wino musujące złote z logo

Wino musujące z logo firmy

Prezenty firmowe z winem musującym

Wina musujące z logo firmy śmiało można wykorzystać również jako dodatek do prezentów dla klientów, pracowników czy partnerów biznesowych. Butelki z alkoholem możesz dołączyć do prezentów, umieścić w dużych zestawach podarunkowych lub opakować i wręczyć jako upominki same w sobie. Kosze prezentowe dla pracowników, klientów czy partnerów biznesowych z całą pewnością będą ciekawym pomysłem. Możesz wykonać je samodzielnie, choć bez dwóch zdań bardzo wygodnym rozwiązaniem będzie wykorzystanie gotowych projektów. Zestaw prezentowy dla firm z mini winem oraz kieliszkiem to spójny i naprawdę stylowy pomysł na podziękowania dla klientów, pracowników czy partnerów biznesowych.

Alkohole dla firm na prezent

W ofercie naszego sklepu internetowego dostępnych jest wiele różnorodnych prezentów firmowych z alkoholem. Możesz śmiało wybierać formę, kolorystykę oraz styl tego rodzaju zestawów. Elegancki kosz podarunkowy w złotych odcieniach będzie fantastycznym rozwiązaniem na dowolną okazję. Wewnątrz dużego pudełka wypełnionego naturalną wełną drzewną znalazła się butelka wina musującego, kieliszek, torebka kawy, herbata i ciasteczko z wróżbą. To naprawdę sprawdzony pomysł na prezent w firmie. Z powodzeniem możesz stawiać też na modne, naturalne motywy. Kosz prezentowy dla firm z winem, świecą, słodyczami, solami do kąpieli i herbatą będzie trafionym rozwiązaniem. Całość utrzymana jest w naprawdę gustownym, lawendowym klimacie.

Prrezent błogi odpoczynek dla firm

Kosz podarunkowy dla firm

Product added to compare.

Wykorzystujemy pliki cookie do poprawy Twojego doświadczenia z naszym sklepem zgodnie z polityką prywatności.