Do 30 zł

Upominki z firmowym logo to świetny pomysł na reklamę Twojej marki. Krówki, czekolady i mini miody będą słodkim sposobem na podziękowanie kontrahentom za skorzystanie z usług Twojej firmy. Słodycze możesz położyć w widocznym miejscu, w biurze lub wręczyć je bezpośrednio klientowi. Taka reklama pozwoli na zapamiętanie marki i podniesie jej prestiż. Słodki upominek lub alkohol ze specjalnie nadrukowanym logo firmowym sprawdzą się również jako forma podziękowania partnerom biznesowym za owocną współpracę, budując dobre relacje. Upominek z logo to idealna reklama na targach i imprezach biznesowych. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz klasycznych słodyczy oraz eleganckich alkoholi. Wybierz produkt, który najbardziej będzie pasował do reklamy Twojej firmy.

Drobne upominki firmowe do 30 złotych

Prezenty stanowią nieodłączny element ważnych wydarzeń i uroczystości. Jeśli prowadzisz biznes, wiesz, że są również ważną częścią zarządzania firmą. Takie prezenty pozwalają bowiem świetnie budować relacje z klientami oraz wpływać na postrzeganie Twojej firmy. W ten sposób sprawisz, że obdarowane osoby zyskają bardzo dobre skojarzenia z Twoją marką i w przyszłości chętnie skorzystają z jej usług - bez względu na to, czy są stałymi klientami, czy dopiero potencjalnie rozważają dłuższą współpracę. Drobne upominki można wręczać także partnerom biznesowym albo wspólnikom - każdy gest może być dla nich naprawdę miłą niespodzianką. A może szukasz pomysłu na drobne prezenty dla pracowników? Koniecznie zobacz nasze propozycje i wybierz najlepsze z nich!

Upominki z logo dla firm

Drobne prezenty w swojej firmie możesz wykorzystać na wiele sposobów. Możesz rozdawać je pracownikom, którzy dzień przed rozpoczęciem przerwy bożonarodzeniowej pojawią się w siedzibie. To na pewno pozwoli im dobrze rozpocząć pracę i nastroi ich na kolejne miesiące. Jednak Gwiazdka to nie jedyna okazja do rozdawania wyjątkowych prezentów. Upominki firmowe wręczać można też z okazji jubileuszu marki, podpisania ważnego kontraktu czy poszerzenia rynku. Możliwości jest całe mnóstwo. Często takie prezenty wręczane są też na Dzień Kobiet czy Mężczyzn, Dni Dziecka, rozpoczęcie wakacji albo Walentynki. Najlepiej wybrać okazję, która pasuje do modelu i misji firmy. A co wybrać na upominki? Bardzo dobrze sprawdzą się produkty z logo, np. firmowa wizytówka albo czekoladki z logo.

Czekoladki reklamowe z logo

Przykładowe czekoladki reklamowe dla firm

Firmowe upominki dla klientów i pracowników

Drobne prezenty są nie tylko sposobem na sprawienie przyjemności pracownikom, partnerom biznesowym czy klientom. To przede wszystkim znakomity sposób na reklamę marki. Upominki z logo to personalizowane produkty, dzięki którym nazwa Twojej firmy głęboko zapadnie w pamięci wszystkich obdarowanych osób. Właśnie dlatego to naprawdę fantastyczna propozycja dla każdej marki! Słoiczki z miodem albo cukierkami to smakowita propozycja, która przypadnie do gustu każdemu. Możesz też wybrać krówki firmowe z logo! I takie właśnie powinny być materiały reklamowe - uniwersalne, by spodobać się wszystkim obdarowanym osobom. Powinny również sprawić przyjemność, dzięki czemu klienci czy współpracownicy dobrze kojarzyć będą Twoją markę. W swojej firmie możesz stawiać także na wyjątkowe kosze prezentowe z logo, które oczarują obdarowane osoby od pierwszej chwili.

Upominki na każdą okazję w Twojej firmie

Drobne prezenty firmowe mogą mieć najróżniejszą formę. Czekolada z logo firmy będzie bezbłędnym rozwiązaniem. W ramach kampanii reklamowej możesz dołączyć taki produkt do zamówienia albo rozdawać osobom, które skorzystają z usług Twojej firmy. Bez problemu możesz nagradzać nimi też w konkursach czy rozdaniach - a te z powodzeniem zorganizujesz w Internecie, siedzibie firmy czy na targach i uroczystościach branżowych. Upominki są zawsze doskonałym sposobem na zwracanie uwagi potencjalnych klientów i budowanie z nimi relacji. Magnes z logo firmy, lusterko do torebki albo otwieracz do butelek to trwałe produkty, które pozostaną z obdarowanymi osobami na dłużej. Dzięki temu często wspominać będą Twoją markę i lepiej zapadnie ona w ich pamięci!

Lusterko na dizeń kobiet różowe kwiaty z logo

Lusterko na Dzień Kobiet z logo

Product added to compare.

Wykorzystujemy pliki cookie do poprawy Twojego doświadczenia z naszym sklepem zgodnie z polityką prywatności.