Gratulacje z okazji obrony

Czas obrony pracy dyplomowej jest zwieńczeniem wieloletniej nauki na uczelni. Przygotowanie pracy na zakończenie studiów jest pracochłonnym procesem pochłaniającym mnóstwo energii, dlatego warto w wyjątkowy sposób pogratulować obronienia dyplomu. Nada się w tym celu pamiątkowa kartka gratulacyjna w ramce czy kubek z pasująca grafika i personalizowanym tekstem. Można zastosować je jako osobne prezenty bądź stworzyć zestaw prezentowy dodając do nich słodycze czy inne pyszności. Innym pomysłem na prezent z okazji obrony jest butelka wina w eleganckim opakowaniu oklejona etykieta z tekstem i uroczą grafiką. 

Gratulacje z okazji obrony pracy dyplomowej

Studia dla wielu osób są zwieńczeniem całego okresu edukacji. Stanowią bez wątpienia bardzo szczególny czas w życiu młodego człowieka oraz są przygotowaniem do pracy zawodowej. Wiążą się z godzinami nauki i ciężkiej pracy, której zwieńczeniem jest napisanie oraz obrona pracy dyplomowej. Zdarza się również, że zamiast tego studenci piszą wielki egzamin podsumowujący lata studiów. Tak czy inaczej, zaliczenie tego etapu stanowi wyjątkowe wydarzenie. Oficjalne odebranie dyplomów i absolutorium pozwalają w fantastyczny sposób świętować zakończenie studiów. Jeśli jednak chcesz, by ten moment był jeszcze bardziej niezapomniany, możesz z powodzeniem pogratulować obrony pracy dyplomowej w naprawdę szczególny sposób. Jak to zrobić?

Jak pogratulować obrony pracy dyplomowej?

Rzecz jasna, po obronie pracy dyplomowej student otrzyma całe mnóstwo gratulacji. Można je składać osobiście, przez telefon czy w wiadomości wysłanej na komunikatorze. Ktoś z Twoich bliskich właśnie zakończył studia i chcesz pogratulować mu tego w szczególny sposób? W takim wypadku bardzo dobrym rozwiązaniem będzie przygotowanie prezentu z gratulacjami! Taka niespodzianka na pewno pozwoli sprawić ogromną przyjemność bliskiej osobie - dziecku, wnukowi, przyjacielowi, drugiej połówce, mamie, tacie czy kuzynowi. Kwiaty to popularny podarunek na tego rodzaju okazję. Wyglądają pięknie, a przy tym mają niezwykle odświętny charakter. Idealną alternatywą będzie też butelka wina - oczywiście, jeśli bliska Ci osoba lubi tego rodzaju trunki. Wino w pudełku dla pani inżynier albo magister może być kapitalnym pomysłem na zakończenie studiów.

Gratulacje z okazji obrony wino w pudełku pani magister

Prezent na zakończenie studiów magisterskich

Gratulacje z okazji ukończenia studiów

Drobne upominki zdecydowanie same w sobie są już miłą niespodzianką. Każdy prezent z okazji obrony pracy dyplomowej będzie bardzo sympatycznym gestem, który obdarowana osoba na pewno doceni. Na pewno doskonałym rozwiązaniem są symboliczne prezenty z personalizacją. Podpis i estetyczne wykonanie spowodują, że obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo i na długo zapamięta podarunek. Kubek ceramiczny z imieniem to doskonały przykład tego rodzaju produktu. Wspaniałą niespodzianką będzie również plakat w ramie dla inżyniera czy magistra. Tematyczny motyw i gustowne wykonanie powodują, że to miła niespodzianka i rewelacyjna pamiątka na całe życie. Obdarowana osoba z pewnością jeszcze przez wiele lat z przyjemnością wspominać będzie ten szczególny czas w swoim życiu.

Prezenty na zakończenie studiów

W jaki sposób pogratulować bliskiej osobie ukończenia studiów? Drobne upominki to świetna niespodzianka. Możesz jednak z powodzeniem postawić też na niepowtarzalne i ciekawe zestawy podarunkowe. Takie prezenty będą dla świeżo upieczonego absolwenta naprawdę serdecznym pomysłem. Elegancki kosz podarunkowy dla niego z okazji obrony pracy dyplomowej zawiera butelkę brandy, która pozwoli wznieść toast za tak szczególne osiągnięcie. Symboliczne dodatki i słodkości znakomicie dopełniają wygląd podarunku. Zestaw prezentowy dla niej na zakończenie studiów to gustowny box ze szlafrokiem, solami do kąpieli i świecą sojową. Mini butelka wina bezbłędnie dopełnia wygląd prezentu. Całość pozwoli wreszcie zrelaksować się po latach ciężkiej nauki.

Gratulacje z okazji obrony zestaw z brandy

Gratulacje z okazji obrony pracy dyplomowej

Product added to compare.

Wykorzystujemy pliki cookie do poprawy Twojego doświadczenia z naszym sklepem zgodnie z polityką prywatności.