Prezenty dla uczniów

Prezenty dla uczniów sprawią przyjemność zarówno dzieciom, jak i młodzieży. Drobne upominki i symboliczne podarunki przygotowane zostały z dbałością o najmniejsze szczegóły. Czekoladki, krówki, lizaki, miody - słodkie upominki to niezawodny prezent na każdą okazję. Można wręczyć je uczniom na zakończenie roku szkolnego. To także świetny podarunek na Gwiazdkę albo nagroda w konkursie. Bardzo symbolicznym prezentem dla ucznia będzie słonik na szczęście. Wykonany z porcelany albo drewna na pewno oczaruje obdarowaną osobę.

Prezenty dla uczniów

Szkoła jest bardzo ważnym miejscem, w którym dzieci i młodzież nie tylko zdobywają wiedzę. W jej murach zawierane są pierwsze przyjaźnie, odnosi się sukcesy i uczy znosić porażki. To w szkole uczniowie spędzają sporą część swojego czasu. Dobrze jest zatem sprawić, aby czuli się w tym miejscu naprawdę komfortowo i przyjemnie. Oprócz testów, odpowiedzi ustnych i zadań domowych, w szkole nie powinno więc zabraknąć konkursów, zajęć rozwijających pasje czy uroczystości. Wszystko to stanowi fantastyczną odskocznię od codziennych obowiązków. Ważne jest również nagradzanie uczniów i docenianie ich ciężkiej pracy. A co nadaje się do tego lepiej od prezentów? Upominki wręczane uczniom na różnorodne okazje pokażą, że szkoła to nie tylko miejsce do nauki. Z pewnością sprawią im wielką radość oraz na długo zapadną w pamięci.

Upominki dla uczniów na zakończenie roku szkolnego

Bez dwóch zdań najlepszą okazją do wręczania upominków uczniom jest zakończenie roku. Pożegnanie absolwentów, życzenia dobrych wakacji i gratulacje za osiągnięte wyniki stwarzają doskonałą okazję do tego, aby uczniów obdarować wyjątkowymi prezentami. W ten sposób można pokazać im, jak bardzo nauczyciele doceniają wysiłki oraz czas poświęcone nauce. I nie tylko! W ten sposób docenić można również działania pozaszkolne. Świetnym pomysłem na prezent dla ucznia jest smakołyk, który każdemu przypadnie do gustu. W ten sposób na pewno trafisz w gusta wszystkich obdarowanych osób! Czekolada Merci z personalizacją stanowi doskonały przykład takiego podarunku. Prezent dla ucznia z motywem biretu albo książki wygląda fantastycznie i oczaruje każdego!

Czekolada dla uczniów papierowy samolot

Czekolada dla uczniów w ozdobnym opakowaniu

Symboliczne prezenty dla uczniów

Jeśli szukasz niepowtarzalnego prezentu dla uczniów, możesz postawić też na bardzo symboliczne upominki. Za ich pomocą nie tylko sprawisz obdarowanym osobom przyjemność, ale przy okazji przekażesz im wymowną wiadomość. Doskonałym prezentem dla uczniów będzie słonik na szczęście. Figurka czy inny produkt z takim motywem idealnie nadaje się na gratulacje z okazji osiągniętych wyników - świadectwa z paskiem albo dobrze zdanych egzaminów. Biały słonik z ceramiki posiada uniesioną trąbę i delikatnie połyskuje w świetle. To powoduje, że ciężko oderwać od niego wzrok. Taką śliczną figurkę śmiało ustawić można na biurku lub regale. Dzięki temu obdarowany uczeń w przyszłości wielokrotnie przypomni sobie, jak bardzo wierzyli w niego nauczyciele czy dyrekcja. 

Drobne upominki dla uczniów

Mniejsze słodkości także można wykorzystać jako wspaniały prezent dla uczniów. Idealnym przykładem są mleczne czekoladki w ozdobnych papierkach. Na opakowaniu każdej z nich znalazła się oryginalna, specjalnie przygotowana grafika. Czekoladki z sówkami na gałęzi prezentują się kapitalnie. Żywe kolory oraz podpis “Żegnaj szkoło, witaj lato” idealnie wpisują się w klimat zakończenia roku szkolnego. Takie smakołyki można więc dołączyć do świadectw wręczanych uczniom przez wychowawcę. Drobne słodkości nadają się jednak też jako upominki na Gwiazdkę, Dzień Chłopca czy Kobiet, Mikołajki i wiele innych okazji. Uczniom można także wręczyć owocowe lizaki, słoiczki z eko miodem czy śmietankowe krówki. Takie słodkości z pewnością wywołają uśmiechy na twarzach obdarowanych osób.

Lizaki dla uczniów książki i globus

Personalizowane lizaki dla uczniów

Product added to compare.

Wykorzystujemy pliki cookie do poprawy Twojego doświadczenia z naszym sklepem zgodnie z polityką prywatności.