Prośby o bycie małą Druhną i małym Drużbą

Chcielibyście, aby w dniu Waszego ślubu towarzyszył Wam szczególny malec w roli druhny lub drużby? Do takiej roli znakomicie nadaje się mały chrześniak, rodzeństwo czy inny ważny dla Pary Młodej maluch. O bycie małą druhną lub małym drużbą dobrze jest poprosić w oryginalnej formie. Drewniana skrzyneczka ze słodkościami i bransoletką lub uroczy kubeczek jest idealnym upominkiem dla dziewczynki. Dla chłopca super pomysłem będzie prezent z muchą albo czekoladkami. Tak wyjątkowe upominki sprawią, że obdarowane dziecko z przyjemnością zgodzi się na zostanie Waszym drużbą lub druhną!

Prośby o bycie małą druhną i małym drużbą na ślub

W dniu ślubu nie tylko Para Młoda odgrywa ważną rolę - choć to na niej skupiają się oczy wszystkich zebranych osób. Z pewnością trudno tę uroczystość wyobrazić sobie bez świadków czy druhen i drużbów. Ale czy w czasie ceremonii specjalną rolę odgrywać mogą dzieci? Jak najbardziej! Jednym z niezwykle wyjątkowych pomysłów na ślub jest dziecięcy orszak - dziewczynki sypiące kwiaty czy chłopcy noszący obrączki. Dzieci mogą również pomagać nieść welon Panny Młodej. Z całą pewnością tego rodzaju rozwiązanie sprawi, że uroczystość nabierze jeszcze bardziej szczególnego charakteru. Kogo wybrać do tej roli? Najczęściej stawia się na siostrzenice i bratanków, chrześniaki, a także własne dzieci, jeśli któreś (bądź oboje) z małżonków je posiada. Maluchom na pewno będzie niezwykle miło, gdy o pełnienie takiej roli zostaną poproszone w szczególny sposób.

Ciekawe dodatki na ślub i wesele 

Prośby o błogosławieństwo, prowadzenie do ołtarza, a nawet świadkowanie to popularne dodatki na uroczystość. Można do nich dołączyć także prośby o zostanie małą druhną czy drużbą. Wyjątkowe i specjalnie przygotowane upominki wręczone dzieciom będą dla nich prawdziwą niespodzianką. Każdy maluch poczuje się w ten sposób naprawdę wyróżniony i z wielką przyjemnością przyjmie rolę druhny czy drużby. Jaki prezent z prośbą sprawdzi się najlepiej w takiej roli? Bez dwóch zdań tabliczka czekolady dla małego drużby lub małej druhny sprawi wielką przyjemność każdemu maluchowi. No bo, jakie dziecko nie lubi słodyczy? Wysokiej jakości czekolada umieszczona w ozdobnym opakowaniu doskonale wpisuje się w klimat celebrowanej okazji. Pozwoli więc bezbłędnie podkreślić rodzaj prośby.

Czekolada prośba o bycie małą druhną merci słoneczna dziewczynka

Prośba o bycie małą druhną

Czy zostaniesz moją małą druhną?

W naszej ofercie znalazły się różnorodne pomysły na prośbę dla małej druhny i małego drużby. Każda z nich zaprojektowana została według unikalnego projektu, który pozwoli oczarować maluchy. Dziewczęce prośby dla małych druhen na pewno sprawdzą się podczas organizacji ślubu oraz wesela. Zestaw z bransoletką i krówkami to przepiękna propozycja dla siostrzenicy, bratanicy, młodszej kuzynki, córki czy innej małej dziewczynki. Różowe akcenty oczarują każdą małą księżniczkę. Możecie też z powodzeniem zobaczyć inne motywy w podobnych produktach. Prośbę koniecznie wręczcie dziewczynce osobiście - wyjaśnicie przy okazji, jak wiele znaczy dla Was jej udział w tym szczególnym dniu. Dobrze będzie również zaznaczyć, jaką rolę pełnić będzie Wasza mała druhna.

Czy będziesz moim małym drużbą?

Podkreślenie zadań na ślubie jest równie ważne w przypadku małego drużby. Co dokładnie ma zrobić? Koniecznie określcie to już na samym początku. Dzięki temu dziecko będzie miało świadomość tego, jakie są jego obowiązki. Takie rozwiązanie pozwoli też ustalić, czy maluch im podoła. Na pewno piękna prośba dla małego drużby w dużej skrzyni ze słodkościami i elegancką muchą będzie prawdziwą motywacją. Prezent przygotowany został w modnej odsłonie, która nadaje mu niepowtarzalny charakter. Nieco mniejszy zestaw z muchą i słodkościami także śmiało można wręczyć chłopcu, który ma nieść Wasze obrączki lub iść w orszaku ślubnym razem z innymi dziećmi. Na pewno podarunek sprawi mu wielką radość. A dzięki personalizacji będzie cudowną pamiątką na całe życie.

Prośba o bycie małym drużbą muszka z krówkami wianuszek

Prośba o bycie małym drużbą

Product added to compare.

Wykorzystujemy pliki cookie do poprawy Twojego doświadczenia z naszym sklepem zgodnie z polityką prywatności.