Do 30zł

Prezenty świąteczne firmowe w korzystnej cenie. Modne upominki z logo firmy to wspaniała propozycja na Wigilię firmową. Wśród prezentów można znaleźć mini butelki szampana, słoiczki z miodem, smaczne śmietankowe krówki. Uroczy nadruk oraz życzenia Wesołych Świąt zachwycą każdego pracownika, kontrahenta czy klienta. Drobne słodkości można umieścić w pudełeczkach np. z w motywie aniołka. Tego typu upominki to zawsze trafiony prezent!

Drobne upominki świąteczne do 30 złotych

Boże Narodzenie to czas, który nierozerwalnie kojarzy nam się z prezentami. Najczęściej tego rodzaju podarunki wręczane są rodzinie i przyjaciołom, jednak bardzo popularnym zwyczajem jest także obsypywanie nimi pracowników, klientów biznesowych czy kontrahentów. Chcesz tego rodzaju rozwiązanie wykorzystać w swojej firmie? Świetnie się składa! Nawet drobne upominki na Gwiazdkę są bezbłędnym pomysłem na poprawę wizerunku marki, budowanie relacji z klientami czy reklamę. Jak je wykorzystać? Prezenty świąteczne warto wręczyć pracownikom i ważnym partnerom współpracującym z Twoją marką. To na pewno wpłynie na ich postrzeganie Twojej firmy. Jednak upominki możesz też przygotować dla klientów, potencjalnych kontrahentów czy innych osób odwiedzających siedzibę przedsiębiorstwa czy sklepu. To doskonały sposób na kampanię reklamową w czasie Świąt!

Prezenty świąteczne dla klientów

Twoi klienci na pewno docenią miły gest, jakim jest sprezentowanie im upominków na Gwiazdkę. To doskonały sposób na to, by pokazać kontrahentom, jak wiele znaczą dla Twojej marki. Doceń im i zachęć do dalszej współpracy! Bez dwóch zdań tego rodzaju rozwiązanie będzie trafionym pomysłem na tegoroczne Święta. Zwłaszcza, że prezenty wcale nie muszą być duże czy kosztowne. Wystarczą przemyślane drobiazgi, które podkreślą szczególny charakter tego wyjątkowego okresu w roku. Kartka okolicznościowa z bożonarodzeniowymi życzeniami może już być niezawodnym pomysłem. Dołącz kartki do zamówień w okresie przedświątecznym albo rozdawaj je osobom, które skorzystają z usług Twojej firmy. W ten sposób z całą pewnością zapadniesz w pamięci wszystkich klientów.

Ozdoba na wieko wesołych świąt drewniana

Ozdoba na prezent świąteczny dla klienta

Firmowe upominki na Boże Narodzenie

Oczywiście, najlepiej jest rozpieszczać stałych klientów - w końcu to oni są najważniejsi dla Twojej marki. Na pewno poczują się docenieni upominkami i nie pomyślą nawet o zmianie firmy na konkurencję. Jednak upominki świąteczne wręczone nowym klientom również będą niezawodnym pomysłem. Pozwolą pokazać potencjalnym klientom, że Twoja firma podchodzi poważnie do swojej pracy. Obdarowane osoby na pewno zyskają dobre skojarzenia z marką i już zawsze pamiętać będą, że dba ona o swoich klientów. To bardzo mądry i przemyślany ruch w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Duże prezenty firmowe są lepszym rozwiązaniem dla dużych klientów, partnerów biznesowych albo pracowników. Te osoby warto docenić w bardziej elegancki sposób. Jednak drobne upominki bez wątpienia stanowią również istotny element w okresie świątecznym. 

Nieduże prezenty świąteczne dla firm

Jakie produkty najlepiej wybierać na upominki bożonarodzeniowe w Twojej firmie? Bez dwóch zdań doskonale sprawdzą się artykuły dopasowane do charakteru okazji. Świąteczne motywy, kolorystyka, a nawet produkty zapadną w pamięci obdarowanych osób i oczarują je swoim niepowtarzalnym wyglądem. Warto też zadbać o personalizację. Podpis prezesa albo nazwa firmy umieszczone na podarunku dodatkowo uatrakcyjnią upominek. Zestaw prezentowy z aromatyczną świecą i herbatą to idealny przykład prezentu firmowego. Taki upominek w niedrogiej cenie na pewno spodoba się klientom - a dzięki personalizacji nie zapomną, od kogo go otrzymali! Zawsze staraj się wybierać produkty dopasowane do misji swojej firmy, a jeśli to niemożliwe lub bardzo trudne - stawiaj na uniwersalne rozwiązania. Dzięki temu upominki świąteczne przypadną do gustu wszystkim obdarowanym osobom.

Prezent świąteczny pudełko z miodem i herbatą

Prezent świąteczny dla klientów

Product added to compare.

Wykorzystujemy pliki cookie do poprawy Twojego doświadczenia z naszym sklepem zgodnie z polityką prywatności.