Prezenty firmowe

Prezenty dla firm wręczać można pracownikom, partnerom biznesowym czy kontrahentom. To bardzo dobry pomysł na reklamę marki. Materiały reklamowe w postaci słodyczy z logo albo alkoholu bez dwóch zdań będą miłym gestem. Modne wina musujące w mini butelkach świetnie sprawdzą się na targach czy uroczystościach. Z kolei duże kosze prezentowe z logo będą eleganckim rozwiązaniem na Święta, jubileusz firmy czy inne okazje. Zestawy firmowe wręczone pracownikom czy partnerom bez wątpienia wzmocnią z nimi relacje. 

Prezenty firmowe - sprawdzone prezenty dla klientów i pracowników

Wręczanie prezentów stanowi szczególnie lubiany i popularny zwyczaj podczas wielu uroczystości czy wydarzeń. Rzecz jasna, najczęściej praktykowany jest w gronie rodziny czy przyjaciół, jednak podarunki stanowią także bardzo istotny element prowadzenia firmy. Prezenty wręczane są pracownikom, partnerom biznesowym, a nawet klientom podczas różnego rodzaju świąt albo okazji. To nie tylko miły gest, który ma sprawić przyjemność osobom współpracującym z daną firmą. To również sposób na budowanie dobrych relacji z kontrahentami oraz reklamowanie marki. Prezenty mogą mieć różne rozmiary oraz charakter, ale najważniejsze, by dobrze spełniały swoją rolę - zapadały w pamięci i pozytywnie wpływały na relacje z pracownikami, kontrahentami czy potencjalnymi klientami. Na szczęście, w ofercie naszego sklepu internetowego znalazło się wiele ciekawych propozycji takich podarunków. Szczególnie dobrym rozwiązaniem będą personalizowane prezenty firmowe z logo, które mają swój własny, niepowtarzalny charakter. Koniecznie sprawdź wszystkie nasze pomysły i wybierz taki, który najlepiej pasować będzie do Twojej marki.

Firmowe prezenty całoroczne według ceny

Oryginalne prezenty od firmy można wybrać na różnego rodzaju okazje. To doskonały sposób na reklamę marki, a także niezawodne rozwiązanie na święta czy uroczystości. Zbliża się jubileusz firmy? A może któryś z pracowników wkrótce świętować będzie urodziny? Wyjątkowe prezenty firmowe będą w tym przypadku bardzo dobrym pomysłem. Aby ułatwić wybór upominków czy prezentów na różne okazje, podzieliliśmy je ze względu na cenę. W ten sposób możesz bez problemu dopasować rodzaj prezentu firmowego do swojego budżetu. Upominki do 30 złotych to przede wszystkim słodkości, ale również wizytówki, mini butelki z alkoholem, otwieracze do butelek, lusterka czy eko produkty. Wśród nieco droższych prezentów firmowych znaleźć można kubki, notesy, bombonierki i alkohole, a także nieduże zestawy produktów. W przedziałach 60-100 zł, 100-200 zł oraz powyżej 200 złotych znalazły się głównie kosze podarunkowe z logo firmy. To wysokiej jakości produkty w ozdobnych opakowaniach, które od razu wręczyć można wybranym osobom.

Kubek reklamowy czarne ucho z logo

Kubek z logo firmy

Prezenty firmowe z alkoholem

Niewątpliwie ogromną popularnością wśród ekskluzywnych prezentów firmowych cieszą się alkohole. Oczywiście, zawsze powinny prezentować się estetycznie i gwarantować najwyższą jakość. Smakowity alkohol to ponadczasowy prezent dla pracowników, kontrahentów albo partnerów biznesowych. Za jego pomocą można podziękować za współpracę lub docenić jej owoce. Alkohol będzie bardzo dobrym prezentem na Święta czy urodziny. Klasyczne, wyśmienite wina w ozdobnych butelkach z powodzeniem umieścić w paczce z prezentem. Taki alkohol sprawi niemałą przyjemność obdarowanej osobie, a co za tym idzie - na pewno dobrze wpłynie na relacje z pracownikami, klientami oraz partnerami. Bardzo dobrym rozwiązaniem są także wina musujące albo prosecco w butelkach z logo. Personalizowane etykiety nadają im jedyny w swoim rodzaju charakter. Wino z logo zapadnie w pamięci obdarowanej osobie i sprawi, że lepiej zapamięta ona Twoją markę. Alkohol można bowiem wykorzystać też jako reklamę firmy. Mini wina musujące z logo rozdawane podczas targów lub uroczystości bez wątpienia przyciągną wielu klientów. Oprócz tego warto zwrócić uwagę również na whisky, wódkę, nalewki czy likiery z nazwą firmy. Takie alkohole same w sobie bądź jako część zestawu podarunkowego będą trafionym pomysłem. Oryginalnym rozwiązaniem niewątpliwie są również prezenty z winem bezalkoholowym dla firm.

Prezent firmowy zestaw brandy

Prezent firmowy z logo

Prezenty firmowe bez alkoholu

Na prezenty firmowe dla pracowników czy kontrahentów można z powodzeniem wybrać eleganckie zestawy podarunkowe bez alkoholu. Zestawy prezentowe wręczane pracownikom, klientom albo partnerom biznesowym to bardzo popularne rozwiązanie na Gwiazdkę, jubileusz firmy, urodziny, śluby czy wiele innych okazji. Za każdym razem taki podarunek nie tylko sprawia przyjemność, ale też ma duży wpływ na postrzeganie firmy oraz stosunek do niej. Bez wątpienia wyjątkowy kosz prezentowy z logo firmy głęboko zapadnie w pamięci obdarowanej osoby. W zestawach znaleźć można eko miody, aromatyczne herbaty czy smakowe kawy. Praktyczne akcesoria w postaci notesów, portfeli albo skarpet również bezbłędnie sprawdzą się jako prezent firmowy. Obdarowanym osobom wielką radość sprawią wyjątkowe kosmetyki czy słodycze, które za każdym razem są dopasowane do reszty zestawu.

Prezent firmowy portfel notes skarpety

Zestaw podarunkowy dla firm

Prezenty świąteczne dla firm według ceny

Do najczęściej poszukiwanych prezentów firmowych należą te na Święta Bożego Narodzenia. I nic w tym dziwnego. To nie tylko serdeczny i ciepły czas, w którym upominki stanowią istotny zwyczaj. To również chwila podsumowań oraz refleksji nad dobiegającym końca rokiem. Warto więc docenić tych, którzy przyczynili się do sukcesów firmy i nagrodzić ich wyjątkowymi prezentami firmowymi. Zwykle tego rodzaju podarunki przygotowuje się dla większej grupy osób - wszystkich pracowników, partnerów biznesowych czy klientów. Właśnie dlatego prezenty firmowe na Święta podzielone według ceny będą najlepszym rozwiązaniem dla budżetu Twojego przedsiębiorstwa. Możesz wybrać prezenty do 30 złotych albo w przedziałach: 30-60 zł, 60-100 zł, 100-200 zł. Ostatnią kategorią są luksusowe prezenty firmowe premium powyżej 200 złotych. W zależności od swoich możliwości i preferencji możesz wybrać właściwe prezenty świąteczne dla pracowników czy kontrahentów. 

Kosz prezentowy łuba świąteczny aromat

Kosz prezentowy dla firm na Święta

Prezenty firmowe według przeznaczenia

Firmowe prezenty zdecydowanie są miłym gestem - ale nie stanowią jedynie sposobu na celebrowanie ważnych wydarzeń czy uroczystości. To w dużej mierze również reklama marki, dlatego prezenty dla klientów czy pracowników powinny być zawsze dobrze zaplanowane. Do czego potrzebujesz poszukiwanych prezentów? Jeśli chcesz w miły sposób zaskoczyć potencjalnych klientów odwiedzających siedzibę firmy, możesz śmiało wybrać prezenty do recepcji. To drobne upominki z logo firmy, które bezbłędnie sprawdzą się w hotelach, sklepach, SPA, siłowniach, biurowcach, salonach kosmetycznych czy fryzjerskich i wielu innych miejscach! Wizytówki, lusterka, czekoladki, krówki, lizaki, słoiczki z miodem czy świece to tylko część z produktów, które warto rozważyć. Każdy z nich pozwoli sprawić przyjemność klientom i zapadnie im głęboko w pamięci. 

Krówki reklamowe z logo

Krówki z logo firmy

Product added to compare.

Wykorzystujemy pliki cookie do poprawy Twojego doświadczenia z naszym sklepem zgodnie z polityką prywatności.