Prezenty firmowe

Prezenty dla firm wręczać można pracownikom, partnerom biznesowym czy kontrahentom. To bardzo dobry pomysł na reklamę marki. Materiały reklamowe w postaci słodyczy z logo albo alkoholu bez dwóch zdań będą miłym gestem. Modne wina musujące w mini butelkach świetnie sprawdzą się na targach czy uroczystościach. Z kolei duże kosze prezentowe z logo będą eleganckim rozwiązaniem na Święta, jubileusz firmy czy inne okazje. Zestawy firmowe wręczone pracownikom czy partnerom bez wątpienia wzmocnią z nimi relacje. 

Prezenty firmowe - zestawy dla firm, alkohole i słodycze z logo

Wręczanie prezentów stanowi szczególnie lubiany i popularny zwyczaj podczas wielu uroczystości czy wydarzeń. Rzecz jasna, najczęściej praktykowany jest w gronie rodziny czy przyjaciół, jednak podarunki stanowią także bardzo istotny element prowadzenia firmy. Prezenty wręczane są pracownikom, partnerom biznesowym, a nawet klientom podczas różnego rodzaju świąt albo okazji. To nie tylko miły gest, który ma sprawić przyjemność osobom współpracującym z daną firmą. To również sposób na budowanie dobrych relacji z kontrahentami oraz reklamowanie marki. Prezenty mogą mieć różne rozmiary oraz charakter, ale najważniejsze, by dobrze spełniały swoją rolę - zapadały w pamięci i pozytywnie wpływały na relacje z pracownikami, kontrahentami czy potencjalnymi klientami. Na szczęście, w ofercie naszego sklepu internetowego znalazło się wiele ciekawych propozycji takich podarunków. Szczególnie dobrym rozwiązaniem będą personalizowane prezenty firmowe z logo, które mają swój własny, niepowtarzalny charakter. Koniecznie sprawdź wszystkie nasze pomysły i wybierz taki, który najlepiej pasować będzie do Twojej marki. 

Kosze prezentowe z logo firmy

Zestawy prezentowe wręczane pracownikom, klientom albo partnerom biznesowym to bardzo popularne rozwiązanie na Gwiazdkę, jubileusz firmy, urodziny, śluby czy wiele innych okazji. Za każdym razem taki podarunek nie tylko sprawia przyjemność, ale też ma duży wpływ na postrzeganie firmy oraz stosunek do niej. Bez wątpienia wyjątkowy kosz prezentowy z logo firmy głęboko zapadnie w pamięci obdarowanej osoby. Duża skrzynia z winem, herbatą, kawą i miodem to uniwersalny podarunek na dowolną okazję. Bardzo dobrym pomysłem jest też kosz prezentowy z nalewką i smakowymi miodami czy ręcznie robioną czekoladą. Piękny zestaw firmowy w skrzyni z kubkami dla par będzie doskonałym podarunkiem na wesele jednego z pracowników czy partnerów. Kosz prezentowy z miodami i ręcznie robionymi czekoladami to nietuzinkowy podarunek na różnorodne okazje. Box w azjatyckim stylu lub zestaw z folkowym motywem to oryginalne produkty dla firm. Gorąco polecamy też nasze kobiece kosze prezentowe z logo, które zachwycą każdą klientkę czy pracownicę.

Słodycze reklamowe z logo firmy

Jeśli planujesz akcję reklamową swojej firmy, szukasz upominków na imprezę albo poczęstunku na targi branżowe, postaw na drobne słodycze z logo marki. Takie smakołyki będą dobrym podarunkiem zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, dlatego sprawdzą się bez względu na branżę, w której pracujesz. Mleczne czekoladki z personalizacją to ponadczasowa propozycja na upominki firmowe. Równie ciekawym rozwiązaniem są śmietankowe krówki w ozdobnych papierkach. Lizaki z logo firmy albo cukierki w personalizowanych słoiczkach to smakowite upominki dla klientów. Można dołączyć je do zamówień lub umieścić w siedzibie firmy. Podczas akcji promocyjnej czy targów branżowych też sprawdzą się doskonale. A może Twoja firma zajmuje się eko usługami bądź zwyczajnie chcesz zadbać o nieoczywiste materiały reklamowe? Słoiczki z polskim miodem i logo marki będą interesującym pomysłem. Wszystkie słodkości będą też rewelacyjnym podziękowaniem dla pracowników czy partnerów biznesowych obecnych na uroczystości firmowej. Zwłaszcza ciasteczka z wróżbą w specjalnie przygotowanych opakowaniach.

Alkohole z logo dla firm

Wysokiej jakości alkohol to ponadczasowy prezent dla pracowników, kontrahentów albo partnerów biznesowych. Za jego pomocą można podziękować za współpracę lub docenić jej owoce. Alkohol będzie bardzo dobrym prezentem na Święta czy urodziny. Klasyczne, wyśmienite wina w ozdobnych butelkach z powodzeniem umieścić w paczce z prezentem. Taki alkohol sprawi niemałą przyjemność obdarowanej osobie, a co za tym idzie - na pewno dobrze wpłynie na relacje z pracownikami, klientami oraz partnerami. Bardzo dobrym rozwiązaniem są także wina w butelkach z logo. Personalizowane etykiety nadają im jedyny w swoim rodzaju charakter. Wino z logo zapadnie w pamięci obdarowanej osobie i sprawi, że lepiej zapamięta ona Twoją markę. Alkohol można bowiem wykorzystać też jako reklamę firmy. Mini wina musujące z logo rozdawane podczas targów lub uroczystości bez wątpienia przyciągną wielu klientów.

Product added to compare.

Wykorzystujemy pliki cookie do poprawy Twojego doświadczenia z naszym sklepem zgodnie z polityką prywatności.