Dla Pani Promotor

Podziękowanie dla pani promotor za pomoc w przygotowaniu pracy dyplomowej powinno być eleganckie i stylowe. Prezent jest doskonałym sposobem na to, by wyrazić, jak wiele znaczyło dla Ciebie wsparcie merytoryczne oraz opieka nad przebiegiem pisania. Bardzo dobrym podarunkiem będzie butelka wyśmienitego alkoholu czy słodki upominek. Zestawy prezentowe ze specjalnie przygotowanym podziękowaniem można spersonalizować, dzięki czemu całość zyskuje niepowtarzalny charakter. Obdarowana takim prezentem kobieta poczuje się doceniona i na pewno dobrze zapamięta tak wyjątkowy gest. 

Prezenty dla pani promotor

Pisanie pracy dyplomowej to istotny element każdych studiów - bez względu na to, jaki stopień nauki właśnie kończysz. Przygotowania do obrony nadzoruje promotor, który pilnuje, aby tekst nie był plagiatem i został napisany zgodnie z wytycznymi. Jednak taka osoba jest również wsparciem dla studenta i służy mu merytoryczną pomocą na każdym etapie prac. Bez wątpienia promotor ma duży wpływ na to, jak ostatecznie student jest przygotowany do swojej obrony. Już po jej zaliczeniu wiele osób decyduje się na to, by w szczególny sposób podziękować promotorowi za całą pomoc. Oczywiście, słowne podziękowanie jest ponadczasowym rozwiązaniem, jednak jeśli zależy Ci na podkreśleniu swojego zdania - możesz dołączyć do nich także oryginalny prezent. Taki pomysł z pewnością spodoba się każdemu! Co wybrać na prezent dla pani promotor?

Elegancki prezent dla pani promotor

Z całą pewnością obrona to dość uroczyste wydarzenie, dlatego podziękowanie dla pani promotor powinno być dopasowane do charakteru okazji. Doskonale sprawdzą się w tej roli wysokiej jakości kosze prezentowe w stylu eko. Naturalne produkty zamknięte w opakowaniu z grubego drewna wyglądają bardzo ciekawie, a przy tym znakomicie smakują i pachną. Kosz prezentowy z herbatą i miodem to uniwersalna propozycja, którą z powodzeniem wręczyć można pani promotor. Personalizowana kartka z pudrowymi kwiatami nadaje całości bardzo kobiecy charakter. Wspaniałym podziękowaniem dla pani promotor będzie również skrzynia z winem, dwoma tabliczkami czekolady, herbatą oraz smakowym miodem. To słodki zestaw, który dopełnił spójny motyw nadrukowany na samoprzylepnej kartce przymocowanej do wewnętrznej strony wieka. 

Prezent dla promotora zestaw malina w skrzyni

Eko zestaw dla pani promotor

Kosz prezentowy dla promotora

Zestawy prezentowe są bardzo dobrym sposobem na to, by podziękować promotorowi za pomoc w przygotowaniu pracy dyplomowej. Skrzynie lub boxy z grubej tektury wypełnione specjalnie wybranymi produktami stworzone zostały z dbałością o najmniejsze szczegóły. Dzięki temu zachwycają swoim eleganckim i schludnym wyglądem. Dla pani promotor stylowym podziękowaniem może być kosz prezentowy z motywem lawendy. To naturalny zestaw wykonany zgodnie z najnowszymi trendami. Kraftowy box dla pani promotor zawiera mini butelkę wina musującego, zapachową świecę w szkle, sole do kąpieli oraz suszoną lawendę w woreczku z organzy. Myjka do ciała i drewniane serduszko świetnie pasują do charakteru całości. Taki prezent sprawi przyjemność obdarowanej kobiecie.

Prezent dla pani promotor po obronie

Pani promotor można podziękować za wsparcie i pomoc przy pisaniu pracy na różnorodne sposoby. W naszym sklepie internetowym postaraliśmy się stworzyć szczególną ofertę produktów, które od razu można wręczyć bez żadnych dodatkowych zabiegów. Duży box w różowym kolorze to oryginalna propozycja na podziękowanie dla pani promotor. W środku znalazła się naturalna wełna drzewna oraz materiałowe kwiaty, które tworzą piękną oprawę do prezentu. Butelka wina z dzikiej róży, sole do kąpieli, jadalne płatki róż, cukierki oraz tabliczka ręcznie przygotowanej czekolady tworzą fantastyczny zestaw dla pani promotor. Ciekawym produktem w kobiecym stylu jest też box z likierem waniliowym, ceramicznym kubkiem, piankami, czekoladą i kawą. Taki zestaw na pewno umili pani promotor dzień.

Prezent dla promotora wino i czekolada mega duży

Kosz prezentowy dla pani promotor

Product added to compare.

Wykorzystujemy pliki cookie do poprawy Twojego doświadczenia z naszym sklepem zgodnie z polityką prywatności.