Życzenia na Chrzest na telefon

Chcesz w szybki, ekologiczny i łatwy sposób dostarczyć życzenia z okazji Chrztu Świętego dziecka? Zamów życzenia w formie wirtualnej. Przepiękna grafika i spersonalizowany tekst sprawiają, że bez wątpienia znajdziesz coś odpowiedniego. Wybrany przez Ciebie produkt zostanie szybko dostarczony do rodziców malucha. Nie musisz martwić się o jego zagubienie, zniszczenie czy też zmianę wyglądu przez mijający czas. To propozycja, która zostanie pamiątką na lata. Odwiedź naszą stronę i zdecyduj, który wzór podoba Ci się najbardziej! 

Życzenia na Chrzest - oryginalne życzenia 

Składanie życzeń stanowi nieodłączny element wielu uroczystości i wydarzeń. Zazwyczaj najlepsze życzenia przekazujemy bliskim razem z prezentem - bez względu na okazję. To doskonały sposób na to, by pokazać adresatowi, jak wiele dla nas znaczy. Bez wątpienia takie rozwiązanie sprawi mu ogromną przyjemność. Czasem jednak zdarza się, że z różnych powodów nie możemy towarzyszyć bliskiej osobie w uroczystości. W takim wypadku możemy złożyć życzenia w inny sposób - np. innego dnia, jeśli masz taką możliwość. A jeśli nie - z powodzeniem złożysz życzenia na odległość. Możesz to zrobić przy pomocy klasycznych kartek wysłanych pocztą. Znakomitym pomysłem będzie również skorzystanie z nowoczesnych rozwiązań!

Jak złożyć życzenia na Chrzest Święty?

Nie wybierasz się na Chrzest, ale mimo to chcesz życzyć dziecku i jego rodzicom jak najlepiej? W takim razie śmiało możesz to zrobić. Oprócz dobrze znanych i lubianych kartek okolicznościowych możesz też wybrać bardzo nowoczesne i ciekawe rozwiązanie w postaci grafik na telefon. Czym są? To specjalnie przygotowane obrazki, na których umieścić można dowolnego rodzaju tekst - samodzielnie napisanych życzeń albo gotowy wierszyk wybrany z Internetu. Taką grafikę można również spersonalizować własnym podpisem bądź imieniem dziecka. Obrazek z życzeniami na Chrzest ozdobiony grafiką aniołka to znakomita propozycja na tego rodzaju okazję. Botaniczna stylistyka takiego projektu na pewno oczaruje rodziców maluszka. 

Życzenia na chrzest anioł

Elektroniczne życzenia na Chrzest

Gotowe grafiki z życzeniami na Chrzest

Obrazki do życzeń na Chrzest Święty przygotowane zostały w kilku odsłonach. Każda ma nieco inną stylistykę oraz kolory, co sprawia, że możesz z powodzeniem dopasować grafikę do własnych upodobań albo uroczystości dziecka. Motywy z aniołkami zdecydowanie bezbłędnie wpisują się w religijny charakter Chrztu. Podobnie jest z grafiką kościoła w kwiatach. To czarujący projekt, który stworzony został specjalnie na tę okazję i rewelacyjnie wpisuje się w aktualne trendy. Modną propozycją jest również grafika z życzeniami na Chrzest ozdobiona kołyską w botanicznej odsłonie. Motywy zielonych liści i jasnych kwiatów ładnie się ze sobą komponują, dzięki czemu na pewno pozwolą sprawić wielką przyjemność Twoim bliskim. Zwłaszcza, gdy do całości dopasujesz wyjątkowe życzenia.

Życzenia na chrzest kościółek w kwiatach

Życzenia dla dziecka na telefon

Życzenia na Chrzest dziewczynki i chłopca

Elektroniczne życzenia na Chrzest dziecka to bardzo nowoczesne i pomysłowe rozwiązanie. Dzięki niemu możesz przekazać najpiękniejsze życzenia mamie bądź tacie chrzczonego maluszka. To szybkie i bardzo komfortowe rozwiązanie, gdy mieszkasz daleko i nie masz możliwości spotkać się z nimi w najbliższym czasie. Albo zwyczajnie, gdy nie znalazłeś się na liście gości, a w dniu Chrztu chcesz sprawić im ogromną przyjemność. Pamięć bliskich to najlepszy prezent, jaki można otrzymać. Piękne grafiki z życzeniami na Chrzest ozdobione grafiką misia i baloników dostępne są w dwóch odsłonach kolorystycznych: dla chłopca oraz dla dziewczynki. W ten sposób jeszcze bardziej spersonalizujesz wiadomość wysłaną przez MMS czy czat internetowy dla swoich bliskich. 

Product added to compare.

Wykorzystujemy pliki cookie do poprawy Twojego doświadczenia z naszym sklepem zgodnie z polityką prywatności.