Biblie

Biblie na Komunię z imieniem to wyjątkowy prezent, który powinno otrzymać każde dziecko przyjmujące sakrament. Personalizowana okładka sprawia, że Biblia stanie się bardzo osobistą pamiątką. Nasze Biblie w twardej oprawie, są bardzo trwałe i odporne na zniszczenia. Postaw na najwyższą jakość. W ofercie sklepu znajdziecie Biblie zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców.

Biblie na Komunię z imieniem - piękne propozycje

Dzień Pierwszej Komunii Świętej jest bardzo emocjonujący i niezwykle ważny dla każdego dziecka. Po Chrzcie jest to kolejna istotna ceremonia na jego religijnej drodze, którą z całą pewnością zapamięta na całe życie. Aby mu w tym pomóc dobrze jest z okazji Komunii podarować dziecku drobne upominki, które w niepowtarzalny sposób upamiętnią ten dzień. Znakomitym sposobem na ofiarowanie komunijnemu dziecku rewelacyjnej pamiątki jest wręczenie mu personalizowanej Biblii, jakiej nie ma nikt inny. Młody chrześcijanin z ogromną radością będzie uczył się dziejów Pana Jezusa z tak szczególnego Pisma Świętego.

Biblie z imieniem na Komunię

Jeśli jesteś Chrzestnym lub rodzicem komunijnego dziecka, z pewnością pragniesz wręczyć mu wyjątkowy prezent. Biblia z tematycznym motywem sprawdzi się w tym wypadku szczególnie dobrze. Pismo Święte z symbolem hostii i opłatka bądź rodziny świętej pięknie wpisują się w klimat Komunii i będą wspaniałą pamiątką tego szczególnego wydarzenia. Równie genialnie prezentuje się biała Biblia ze złotym emblematem IHS EXCLUSIVE, która kapitalnie oddaje podniosły ton i odświętny nastrój Pierwszej Komunii. Możliwość zamieszczenia na okładce imienia dziecka i daty uroczystości sprawia, że taki upominek jest pięknym prezentem, który oczaruje każdego małego chrześcijanina. 

Biblie z imieniem dla dziewczynki

Biblie z imieniem możesz spersonalizować jeszcze bardziej poprzez wykorzystanie kolorystyki kulturowo przypisanej do danej płci. W myśl tej zasady, na Komunię dziewczynki znakomicie nadadzą się Pisma Święte w odcieniach różu. Pastelowa Biblia z kościołem i dziewczynką w otoczeniu nastrojowych kwiatów prezentuje się nad wyraz dziewczęco i uroczo. Równie czarującym projektem Pisma Świętego na Komunię jest okładka z różową gałązką kwiatów w delikatnym i subtelnym stylu. Piękny wzór w połączeniu z imieniem oraz datą uroczystości tworzy naprawdę unikatowy podarunek, który doceni każda dziewczynka. Wartość prezentu wzrasta dzięki użyciu wysokiej jakości materiałów i oprawienia całości sztywną okładką, dzięki czemu Biblia przetrwa długie lata i będzie z sentymentem przypominać obdarowanej dziewczynce o jej Pierwszej Komunii.  

Biblia na Komunię dla dziewczynki

Biblia z imieniem dla dziewczynki - piękny prezent z okazji Pierwszej Komunii Świętej

Biblie z imieniem dla chłopca

Podobnie jak róż dla dziewczynki, tak błękit jest kolorem idealnie dopasowanym do prezentu dla chłopca. Biblia z wizerunkiem elegancko ubranego chłopca wpisanego w niebieską ramkę z symbolicznymi gołąbkami jest fantastyczną propozycją na komunijny upominek. Poznawanie historii chrześcijaństwa z tak zaprojektowanego Pisma Świętego będzie dla młodego chrześcijanina prawdziwie łatwe i przyjemne. Wspaniale wygląda także Biblia z błękitnymi kwiatami i subtelnym znakiem krzyża. Każda Biblia z personalizacją jest bogata w ładne i estetyczne grafiki, dzięki którym zrozumienie Pisma Świętego będzie nad wyraz proste.

Biblia na Komunię dla Chłopca

Biblia na Komunię dla chłopca - elegancka niebieska grafika

Product added to compare.

Wykorzystujemy pliki cookie do poprawy Twojego doświadczenia z naszym sklepem zgodnie z polityką prywatności.