Bez alkoholu

Szukasz oryginalnych prezentów firmowych z własnym LOGO? Znajdź w naszym sklepie najpiękniejsze propozycje, która przypadną do gustu każdemu obdarowanemu pracownikowi. Zamawiaj zestaw w dużych drewnianych skrzyniach z ekologiczną zawartością. Kupuj pudełka wykonane z grubej tektury z produktami wysokiej jakości. Wybieraj upominki z przepysznymi miodami, wieloowocowymi herbatami oraz kawami mielonymi o wyjątkowym aromacie. W naszym asortymencie znajdziesz idealne opcje dla Niej lub dla Niego. Kupuj boxy z kosmetykami, świeczkami w szklanym słoiczkach, zestawami do brodacza lub innymi praktycznymi produktami. Zamów niepowtarzalny upominek, który można wręczyć pracownikom. 

Prezenty firmowe bez alkoholu

Budowanie relacji z klientami, partnerami biznesowymi czy kontrahentami to nieodłączny element prowadzenia przedsiębiorstwa. To on często świadczy o sukcesie bądź niepowodzeniu danej marki. Jak budować relacje z klientami? Można to robić na wiele sposobów. Jednym z najbardziej sprawdzonych jest obdarowywanie ich prezentami. Nie ulega najmniejszym wątpliwościom, że różnego rodzaju podarunki pozwolą sprawić wielką przyjemność obdarowanym osobom. W ten sposób zyskają oni pozytywne wspomnienia, które na pewno zapadną w ich pamięci - a te kojarzyć się będą z Twoją marką. Prezenty dla klientów, partnerów biznesowych czy wspólników spowodują więc, że obdarowane osoby z uśmiechem myśleć będą o firmie, z którą współpracują. Jakie prezenty dla firm można wybrać na takie rozwiązanie?

Firmowe prezenty dla klientów i partnerów biznesowych

Prezenty firmowe wręcza się na różnego rodzaju okazje. Z pewnością do najbardziej popularnych należą choćby Święta Bożego Narodzenia albo Nowy Rok. Prezenty klientom czy partnerom biznesowym wręczyć możesz również na urodziny swojej firmy albo jakieś szczególne wydarzenie: poszerzenie działalności, zdobycie nagrody czy podpisanie dużego kontraktu. Takie chwile warto celebrować z kontrahentami. Poczują się oni częścią Twojej marki i docenią upominki przygotowane z tej okazji. Mały zestaw podarunkowy dla firm z sojowymi świecami to estetyczny i niezwykle modny pomysł na takie prezenty. Estetyczne pudełko wypełnione naturalną wełną drzewną ozdobione jest również etykietą, na której umieścić możesz dowolny tekst. To wysokiej jakości produkt dla Twojej firmy. Szukasz innych rozwiązań? Zobacz zestaw miodów w drewnianej skrzynce. 

Miody smakowe w skrzyni z podpisem

Eko prezent firmowy z podpisem

Pomysły na prezenty firmowe

Firmowe zestawy podarunkowe przygotowane na najróżniejsze okazje mogą mieć wiele form. Od małych kompletów podobnych produktów aż po efektowne i wyjątkowe boxy czy skrzynie. Z powodzeniem wręczać je można na różne wydarzenia i święta klientom, ale również pracownikom w ramach podziękowania za współpracę. Prezent firmowy w pudełku ze słodkimi piankami, świecą zapachową, płatkami róż i śmietankowymi krówkami to czarująca propozycja. Obdarowana osoba bez dwóch zdań będzie zachwycona estetycznym i spójnym wykonaniem całego zestawu. Zawartość pudełka z pewnością chętnie wykorzysta i za każdym razem na myśl przyjdzie jej osoba bądź marka, od której otrzymała podarunek. Takie prezenty to naprawdę sprawdzone rozwiązanie dla Twojej firmy.

Personalizowane prezenty firmowe bez alkoholu

Nasze firmowe prezenty na różne okazje przygotowane zostały bez alkoholu. To doskonałe rozwiązanie, gdy wiesz, że Twoi pracownicy lub klienci nie przepadają za trunkami z procentami. Takie prezenty pozwalają również zadbać o zdrowie oraz dobre samopoczucie obdarowanych osób. Ponadczasowy i elegancki zestawy podarunkowy w folkowym stylu to naprawdę znakomite rozwiązanie na prezent firmowy. Wysokiej jakości produkty oraz stylowe wykonanie przypadną do gustu każdemu z klientów czy partnerów biznesowych. Ekskluzywny zestaw z notesem i portfelem to bardzo ciekawa propozycja na tego rodzaju podarunek. Bez dwóch zdań przyda się Twoim partnerom biznesowym czy klientom - każdy doceni tak przemyślany i praktyczny podarunek od firmy.

Prezent firmowy zestaw folk

Zestaw firmowy ze słodyczami

Product added to compare.

Wykorzystujemy pliki cookie do poprawy Twojego doświadczenia z naszym sklepem zgodnie z polityką prywatności.