Dla Chrzestnych i Dziadków

Piękne podziękowania dla Chrzestnych i dziadków! Kosze prezentowe wręczone w dniu ślubu najbliższym sprawią im ogromną przyjemność. Zestawy zawierają wysokiej jakości produkty, które spodobają się każdej z obdarowanych osób. Wina, likiery, miody, herbaty i kawy to fantastyczne prezenty dla Chrzestnych czy dziadków. W skład zestawów wchodzą też słodycze, ceramiczne kubki czy świece, które bardzo dobrze pasują do charakteru podziękowań. Za ich pomocą w cudowny sposób wyrazicie swoją wdzięczność wobec szczególnie ważnych osób! 

Prezenty ślubne dla Chrzestnych i dziadków

Dzień ślubu bardzo często dla Młodej Pary jest również chwilą refleksji. To dla wielu osób moment pożegnania się z domem rodzinnym oraz rozpoczęcie zupełnie nowego etapu w życiu. Właśnie z tego powodu nieodłącznym elementem dnia ślubu są podziękowania. Szczególnie uroczyście bez najmniejszych wątpliwości podchodzi się do tych dla rodziców. Zdarza się jednak, że nowożeńcy przygotowują również podziękowania dla innych osób, które w ich życiu odgrywają wyjątkową rolę. Takimi krewnymi są Chrzestni czy dziadkowie, którzy bardzo często pomagają w wychowaniu i opiece rodzicom. Wasi bliscy zrobili dla Was tak wiele, że chcielibyście wyróżnić ich podczas uroczystości swojego ślubu? Wspaniale podkreślicie swoją wdzięczność za pomocą specjalnie przygotowanych prezentów!

Podziękowania na ślub dla Chrzestnych i dziadków

Gustowne podziękowanie w skrzyni z solidnego, jasnego drewna będą prezentować się naprawdę elegancko. Bez dwóch zdań obdarowane osoby docenią tak stylowy i niebanalny podarunek. Eko zestaw w skrzyni ze smakowymi miodami oraz aromatyczną herbatą to ponadczasowa propozycja na prezent dla Chrzestnych czy dziadków. Wyglądu kosza prezentowego dopełnia personalizowana kartka z botanicznym motywem przymocowana do wewnętrznej strony wieka. Pięknie przygotowany zestaw będzie dla Waszych bliskich niezapomnianą niespodzianką! Zestaw z podziękowaniem dla Chrzestnych albo dziadków może zawierać różnego rodzaju produkty, które sprawią przyjemność każdej z obdarowanych osób. Kosz prezentowy ze smakowymi miodami, kawą, herbatą, wiśniową nalewką oraz czekoladkami to bardzo bogata propozycja w niepowtarzalnym stylu.

Podziękowanie dla chrzestnych dziadków miody herbaty zestaw II

Kosz prezentowy dla dziadków i Chrzestnych

Oryginalne prezenty dla Chrzestnych i dziadków

Unikalne zestawy dla dziadków czy Chrzestnych stworzone zostały w taki sposób, by zachwycać swoim wyglądem już od pierwszej chwili. Bardzo istotne jest również to, że kosze prezentowe kapitalnie wpisują się w najnowsze trendy. Box z grubej tektury o oryginalnej fakturze to znakomite opakowanie dla prezentu. Wieko pudełka ozdobione jest białą kartką z personalizacją, a środek wypełniony został naturalną wełną drzewną. Kosz prezentowy z butelką likieru, ekologicznym miodem, mieloną kawą, zapachową świecą i czekoladkami to smakowita propozycja dla Waszych bliskich. Piękną propozycją dla par będzie natomiast skrzynia z dwoma ceramicznymi kubkami, herbatą, winem i ciasteczkami z wróżbą. Zestaw zdobiony malowniczymi kwiatami rewelacyjnie pasować będzie do romantycznego charakteru ślubu!

Prezent dla dziadków chrzestnych wino kubki herbata mega

Podziękowanie na ślub dla dziadków i chrzestnych

Kosze prezentowe z podziękowaniem na ślub

Każdy kosz prezentowy z podziękowaniem dla Chrzestnych czy dziadków można spersonalizować. Tekst umieszczony jest na kartce papieru przymocowanej do zestawu, dzięki czemu całość ma bardzo unikalny charakter. Podziękowania zdobione są różnorodnymi motywami kwiatów, owoców czy gałązek, które nadają prezentom czarujący klimat. Świetnym przykładem jest kosz prezentowy z winem z dzikiej róży, malinową herbatą, smakowym miodem, czekoladkami i tabliczką ręcznie robionej czekolady. Taki zestaw dopełnia nadruk owoców, które w subtelny sposób urozmaicają wygląd podarunku. Wręczając taki prezent Chrzestnym albo dziadkom, sprawicie im ogromną przyjemność. Z pewnością na długi czas zapamiętają oni wyjątkowe podziękowanie!

Product added to compare.

Wykorzystujemy pliki cookie do poprawy Twojego doświadczenia z naszym sklepem zgodnie z polityką prywatności.