Prezenty dla Świadka

Podziękowanie dla świadka w postaci wyjątkowego prezentu będzie bardzo miłą niespodzianką! Obdarowany mężczyzna poczuje się dzięki temu doceniony i z przyjemnością wspominać będzie Waszą uroczystość. Oryginalny kosz prezentowy z pomysłową zawartością to wspaniałe rozwiązanie. Podziękowanie dla świadka w postaci butelki alkoholu albo symbolicznego upominku także sprawi przyjemność każdemu mężczyźnie. Szczególnie dobrym podziękowaniem będzie prezent z personalizacją, który stanie się niezwykle osobistą pamiątką z tego niepowtarzalnego dnia!

Prezenty dla świadka

Jak podziękować świadkowi za pomoc w czasie przygotowań do ślubu? Bardzo często taka rola nie ogranicza się jedynie do podpisania dokumentów - świadkowie służą wsparciem, organizują wieczór panieński i kawalerski, a także pilnują, by w dniu ślubu nic nie niepokoiło Młodej Pary. To bardzo odpowiedzialne zadania, które warto docenić przy pomocy eleganckiego i wyjątkowego prezentu. Taki podarunek sprawi każdej obdarowanej osobie ogromną przyjemność. Co wybrać na podziękowanie dla świadka, którym jest brat, przyjaciel, kuzyn lub inny mężczyzna? Wspaniałą propozycją mogą być zarówno efektowne kosze prezentowe, jak i symboliczne upominki. Ważne, by taki podarunek dopasowany był do upodobań adresata. Dodatkowo, dobrze jest podkreślić za jego pomocą unikalny i odświętny klimat ślubu!

Personalizowany prezent dla świadka

Oryginalny prezent z imieniem świadka bez żadnych wątpliwości sprawi przyjemność obdarowanemu mężczyźnie. Personalizowany upominek w piękny sposób pozwoli docenić wysiłki świadka. Świetnym i bardzo użytecznym prezentem będzie kubek ceramiczny z imieniem. Nadruk fraka i podpis “Super Świadek” powodują, że zwyczajne naczynie nabiera unikalnego charakteru. Obdarowany mężczyzna z pewnością chętnie wykorzysta tego rodzaju produkt podczas poranków z kawą czy herbatą! Dzięki temu każdy dzień rozpocznie z uśmiechem na twarzy. Wśród personalizowanych podarunków dla świadka znalazł się także alkohol. Butelka wysokiej jakości wina w drewnianej skrzynce z przesuwnym wiekiem to elegancki prezent dla świadka. Czarno-złoty motyw wygląda naprawdę elegancko, co powoduje, że podarunek doskonale pasuje do uroczystego nastroju ślubu i wesela.

Skrzynia podziękowania wino cava dla świadka

Alkohol na prezent dla świadka

Podziękowanie dla świadka 

Kosz prezentowy z podziękowaniem będzie z pewnością bardzo pomysłową niespodzianką dla świadka. Zestaw w skrzyni wypełnionej naturalną wełną drzewną to elegancka propozycja dla każdego mężczyzny. W trzech przegródkach ułożone zostały smakowite cukierki, smakowe cygaro oraz puszka z drinkiem na bazie whiskey. W skrzyni znalazła się też kartka z personalizowanym podziękowaniem ozdobionym gustownym, męskim motywem. Tak unikalny prezent na długo zapadnie w pamięci obdarowanej osoby. Na prezent dla świadka bezbłędnie nadaje się także box z grubej tektury w czarnym kolorze, które pozwoli podziękować za “fachową robotę”. Wewnątrz pudełka umieszczone są krówki w ozdobnych papierkach, karta wielofunkcyjna, miara oraz zabawne skarpety. Zestaw dla majstra oczaruje Waszego świadka swoim rewelacyjnym wyglądem!

Prezent dla świadka majster skarpety krówki

Kosz prezentowy dla świadka

Pomysły na podziękowanie dla świadka

Nie wiecie, jak podziękować swojemu świadkowi za pomoc i wsparcie w trakcie przygotowań? Cóż, pomysłów na taki podarunek jest naprawdę wiele, dlatego z całą pewnością uda Wam się znaleźć idealne rozwiązanie wśród naszych propozycji. Zarówno duże zestawy, jak i drobne upominki przygotowane zostały z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Symboliczny prezent dla świadka w postaci drewnianej muchy będzie bez najmniejszych wątpliwości piękną pamiątką z dnia Waszego ślubu. Niebanalna ozdoba rewelacyjnie wpisuje się w klimat uroczystości, a przy tym wygląda bardzo stylowo! Mucha zamknięta w kraftowym pudełku z personalizowanym podziękowaniem na pewno sprawi ogromną radość obdarowanemu mężczyźnie. 

Product added to compare.

Wykorzystujemy pliki cookie do poprawy Twojego doświadczenia z naszym sklepem zgodnie z polityką prywatności.