Prośby o bycie Druhną

Druhna stanowi bardzo ważną osobę nie tylko w dniu ślubu, ale także na długo przed nim. To ona służy wsparciem i pomocą Pannie Młodej podczas przymiarki sukni, wybierania dodatków czy pakowania prezentów dla gości. To także ona planuje wieczór panieński. Druhną zazwyczaj zostaje bliska przyjaciółka Panny Młodej, jej siostra czy kuzynka. Jak poprosić bliską osobę o zostanie druhną na ślubie? Pomocne w tym będą unikalne prezenty! Kobiece upominki i zestawy prezentowe mile zaskoczą Twoją przyjaciółkę. Słodkości, kubki, zdrapki czy bransoletki to zaledwie niektóre z niezawodnych propozycji.

Prośby o bycie druhną

Jak poprosić bliską osobę o bycie druhną? Wybrana kobieta z całą pewnością będzie musiała podołać wielu istotnym zadaniom, które związane są z tą rolą. Organizacja wieczoru panieńskiego to jedno z najważniejszych zajęć druhny w trakcie przygotowań do ślubu. Jednak taka osoba często pomaga też przy przymiarkach sukni, wyborze podziękowań, dekorowaniu sali czy innych zadaniach organizacyjnych. W dniu ślubu druhna towarzyszy Pannie Młodej i służy jej wsparciem, a także zbiera prezenty czy telegramy, tworzy listę gości zainteresowanych płytą z uroczystości oraz pilnuje, by nowożeńcy nie musieli się niczym martwić! Tak odpowiedzialna i szczególna rola zasługuje na to, by o jej pełnienie poprosić w wyjątkowy sposób. Jak to zrobić? Najlepiej za pomocą specjalnie przygotowanego podarunku!

Czy zostaniesz moją druhną?

Pytanie o bycie druhną na ślubie można zadać w różnorodny sposób. Klasyczna rozmowa to ponadczasowe rozwiązanie, które na pewno zostanie dobrze przyjęte. Swoją przyjaciółkę, siostrę czy inną bliską kobietę możesz zaprosić na kawę i wtedy zapytać ją o zostanie Twoją druhną. Jeszcze lepszym rozwiązaniem będzie podczas takiego spotkania wykorzystanie magicznego kubka! Naczynie pod wpływem ciepła zmienia swój wygląd, dzięki czemu pozwoli zaskoczyć Twoją przyjaciółkę. Magiczny kubek zalany kawą czy herbatą z czarnego stanie się biały, odsłaniając wspaniały motyw dwóch kobiet wraz z personalizowanym podpisem. Oczarowana dziewczyna od razu powie TAK! Podczas takiej wizyty możesz zaskoczyć bliską osobę kartką ze zdrapką! Pięknie wykonany projekt w jasnej, dziewczęcej kolorystyce z pewnością spodoba się Twojej przyjaciółce i sprawi, że chętnie zdrapie ona złotą powłokę skrywającą prośbę. 

Zdrapka czy będziesz moją druhną subtelny róż

Zdrapka z prośbą o zostanie druhną

Pomysłowe prośby o bycie druhną na ślubie

Jak w ciekawy sposób poprosić o zostanie druhną? Z całą pewnością bardzo kobiecym i stylowym rozwiązaniem będzie wykorzystanie biżuterii. Bransoletka z symboliczną zawieszką sprawi wielką przyjemność Twojej przyjaciółce. Taka biżuteria wspaniale nadaje się do noszenia na co dzień czy zakładania na szczególne okazje. Bransoletka z regulowanym sznurkiem oraz pozłacanym serduszkiem pięknie pokaże, jak wiele znaczy dla Ciebie obdarowana kobieta. Biżuteria zamknięta jest w miękkim woreczku, który z kolei umieszczony został w drewnianej skrzynce. W pudełku znalazły się również śmietankowe krówki w ozdobnych papierkach. Personalizowana naklejka zdobi wnętrze pudełka, dzięki czemu całość stanowi rewelacyjną prośbę o bycie druhną na ślubie!

Prośby o zostanie druhną 

Każda prośba o bycie druhną zaprojektowana została w stylowej i kobiecej odsłonie, która gwarantuje oryginalny wygląd podarunku. W ten sposób nawet klasyczne i ponadczasowe prezenty nabierają nietuzinkowego charakteru. Butelka musującego wina w czarnej butelce z ozdobną etykietą i dopasowaną wstążką będzie miłym upominkiem dla każdej kobiety. Bez dwóch zdań z chęcią zrelaksuje się ona przy tak smakowitym alkoholu. Zamiast wina możesz wybrać też słodki prezent, który pozwoli w uroczy sposób poprosić o zostanie druhną. Mleczne czekoladki w pudełku z jasnego drewna będą rewelacyjną niespodzianką na taką okazję. Zwłaszcza, że całość zdobi motyw przyjaciółek oraz pudrowych kwiatów w modnej, rustykalnej odsłonie. Obdarowana kobieta zyska w ten sposób smaczny upominek oraz wyjątkową pamiątkę. 

Prośba o bycie druhną pudełko z czekoladkami białe kwiaty

Słodka prośba o bycie druhną na ślubie

Product added to compare.

Wykorzystujemy pliki cookie do poprawy Twojego doświadczenia z naszym sklepem zgodnie z polityką prywatności.