Na 40

Na czterdziestkę z pewnością przydadzą się zaproszenia urodzinowe do wypisania. Modne motywy i dopasowane koperty sprawią, że goście poczują się naprawdę wyjątkowo i chętnie wezmą udział w przyjęciu. Zaproszenia urodzinowe na 40 z brokatem w kolorze złota albo rosegold to piękny dodatek. Bardzo dobrze wyglądają też zaproszenia z balonami. Jeśli zależy Ci na oryginalnych dodatkach, wybierz zaproszenia z kwiatami albo eukaliptusem. Modne i nowoczesne projekty powodują, że kartki zachwycają swoim niebanalnym oraz stylowym charakterem.

Zaproszenia na 40 urodziny

Organizując przyjęcie urodzinowe, zawczasu zadbaj o odpowiednie zaproszenia. To sprawi, że unikniesz później działania w pośpiechu. Zwłaszcza, że zaproszenia powinno się wysłać z wyprzedzeniem, aby goście mogli zaplanować sobie czas. Najlepiej jest rozdać bądź wysłać takie kartki 3-5 tygodni przed przyjęciem. Warto jednak wziąć pod uwagę, że w niektórych okresach (np. latem) Twoi bliscy mogą mieć wiele różnych planów - wtedy najlepiej jest wręczyć im zaproszenia tak szybko, jak to możliwe. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się wspaniałym przyjęciem, które na długo zapadnie w pamięci wszystkich zebranych osób. Zanim jednak zaczniesz zapraszać gości, najpierw musisz wybrać odpowiedni projekt na swoją imprezę. Jakie zaproszenia na 40 sprawdzą się najlepiej?

Gotowe zaproszenia na 40 urodziny

Zaproszenia do wypisania posiadają gotowy do uzupełnienia tekst. Przygotowane zdania wystarczy uzupełnić informacjami na temat imprezy: jej datą i godziną, miejscem czy nazwiskiem solenizanta. To sprawdzone rozwiązanie, które z powodzeniem wykorzystać możesz podczas planowania swojego przyjęcia. Zaproszenia urodzinowe na 40 z pudrowymi kwiatami to bardzo modna i malownicza propozycja. Kraftowa okładka nadaje całości bardzo oryginalny wygląd, a estetyczny nadruk świetnie komponuje się z ozdobną czcionką oraz dużą 40. Wewnątrz papier ma biały kolor, co sprawia, że tekst jest dobrze widoczny i czytelny. Na urodziny wybrać możesz też inne zaproszenia w naturalnej stylistyce. Kartki z botanicznym motywem eukaliptusa czy trawy pampasowej sprawdzą się doskonale. 

Zaproszenia na 40 akwarela z eukaliptusem

Botaniczne zaproszenia na 40 urodziny

Zaproszenia na 40 urodziny kobiety

Na swoje 40 urodziny możesz wybrać zaproszenia personalizowane, DIY albo do wypisania w zależności od własnych upodobań. Dowolnie wybrać możesz też wzór znajdujący się na takich kartkach. Śliczną propozycją bez wątpienia są zaproszenia z dużą 40 i różową koroną. To bardzo kobiecy projekt, który idealnie wpisuje się w klimat urodzin. Zaproszenia na 40 zdobione są również kwiatami, które pięknie łączą ze sobą okładkę i wnętrze. Na taką imprezę możesz też wybrać bardzo kobiece i modne zaproszenia boho. Kartki w czarnym kolorze tworzą oryginalny kontrast ze złotym heksagonem, na którym umieszczone są też kwiaty w wyrazistym odcieniu różu. W środku zaproszeń znajduje się jasne pole, dzięki któremu tekst jest czytelny oraz wygląda bardzo estetycznie. 

Zaproszenia na 40 urodziny boho

Modne zaproszenia urodzinowe na 40

Eleganckie zaproszenia na 40 urodziny mężczyzny

Wszyscy goście zaproszeni za pomocą wysokiej jakości kartek z gotowym do uzupełnienia tekstem poczują się docenieni i wyjątkowi. Gustowne zaproszenia pokażą im, jak wiele serca włożyłeś w przygotowanie imprezy i na pewno z chęcią wezmą w niej udział. Zaproszenia na 40 w czarno-złotej kolorystyce stworzone zostały z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Tego rodzaju kartki na pewno z łatwością dopasujesz do różnorodnej stylistyki imprezy. Bardzo dobrze sprawdzą się na przyjęciu glamour, choć ich klasyczna i ponadczasowa odsłona pasuje również do wielu innych motywów. Takie zaproszenia można rozdać najbliższym w trakcie spotkań albo wysłać pocztą w dołączonych do kompletu kopertach. Wspaniałe wykonanie bez dwóch zdań zachwyci każdą z zaproszonych osób.

Product added to compare.

Wykorzystujemy pliki cookie do poprawy Twojego doświadczenia z naszym sklepem zgodnie z polityką prywatności.