Zakończenie roku

Upominki dla uczniów na zakończenie roku szkolnego. W naszej ofercie znajdują się słodkie czekoladki, lizaki oraz krówki. Przepyszne słodycze wywołają uśmiech na twarzy każdego dziecka. Fantastycznym wyborem są również pamiątkowe figurki, które można postawić na biurku. Duży wybór zagwarantuje, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Dzięki sympatycznym prezencikom uczniowie będą wspominać rozpoczęcie wakacji jeszcze milej.

Zakończenie roku szkolnego - prezenty i upominki

Nie ulega najmniejszym wątpliwościom, że zakończenie roku szkolnego jest wydarzeniem wyczekiwanym przez wielu uczniów, a nawet nauczycieli. Nic w tym dziwnego. Po wielu miesiącach ciężkiej pracy, wyzwań i - całkiem często - przygotowań do egzaminów, każdy z nich marzy o tym, aby wreszcie trochę odpocząć. A kilka tygodni wakacji nadaje się do tego idealnie! Jednak zakończenie roku szkolnego to nie tylko początek długiego relaksu i zabawy. To również koniec pewnego etapu - czasem oznacza tylko przejście do kolejnej klasy, a czasem pożegnanie się ze szkolnymi murami i rozpoczęcie dalszej nauki bądź dorosłego życia. Bez dwóch zdań jest to jednak pamiętna chwila. Zwłaszcza, że z tej okazji najczęściej organizowane są uroczyste akademie w galowych strojach i pięknie ubranych salach. Nauczyciele, uczniowie oraz pracownicy szkoły zbierają się, aby pożegnać kolejny rok i absolwentów, a przy okazji wyróżnić tych szczególnie zasłużonych. Nieodłącznym elementem tego rodzaju wydarzenia jest wręczanie prezentów czy gratulacji. Kwiaty, dyplomy czy inne upominki pozwalają podkreślić wyjątkowy charakter takiej okazji. Jakie prezenty najlepiej nadają się na zakończenie roku szkolnego?

Prezenty dla uczniów na zakończenie roku szkolnego

Do tradycyjnych prezentów na zakończenie roku szkolnego zalicza się kwiaty dla nauczycieli czy inne podziękowania dla pedagogów przygotowywane przez samorząd czy poszczególne klasy. Jednak często zdarza się także, że prezenty otrzymują uczniowie. Takie upominki wręczyć im może dyrekcja albo wychowawca podczas ostatniego spotkania w gronie klasy. Prezenty można dołączyć do świadectw wręczanych uczniom - na pewno sprawią im niemałą przyjemność. Trafionym upominkiem na zakończenie roku będą słodycze. Mleczne czekoladki, śmietankowe krówki albo owocowe lizaki stanowią ponadczasowy podarunek dla dzieci i młodzieży. Zwłaszcza, że każdy ze smakołyków zamknięty został w ozdobnym opakowaniu zaprojektowanym specjalnie na zakończenie roku. Śmiało możesz rozdać uczniom torebki ze świadectwami oraz słodkościami. Bardzo ciekawym rozwiązaniem są także słoiczki z eko miodem, który będzie zdrowym oraz smacznym dodatkiem. Takie upominki wręczone uczniom podczas zakończenia roku szkolnego zdecydowanie spodobają się każdej z obdarowanych osób.

Czekolada dla uczniów merci książki i globus

Personalizowana czekolada dla ucznia

Gratulacje dla uczniów za szczególne osiągnięcia

Specjalne upominki przygotowane dla uczniów, którzy zdobyli szczególne osiągnięcia w trakcie roku szkolnego na pewno zmotywują ich do dalszej pracy. Takie prezenty pokażą im, jak bardzo dyrekcja, wychowawca czy nauczyciel od przedmiotu cenią sobie wysiłek wkładany przez uczniów w naukę. Słodkie gratulacje to ponadczasowy i sprawdzony sposób na sprawienie miłej niespodzianki dzieciom czy młodzieży. Czekolada Merci stanowi wysokiej jakości  produkt. Prezent dla uczniów w takiej postaci jest tym ciekawszy, że zapakowany w obwolutę z grubego papieru. Grafiki globusa, książek, biretu czy innych tematycznych przedmiotów wspaniale wyglądają na estetycznym opakowaniu. Słonik z porcelany to bardzo symboliczny prezent na zakończenie roku szkolnego. Pozwoli pięknie wyróżnić zasłużonych uczniów, ale nada się też na pożegnanie klasy kończącej pewien etap nauki. Te i wiele innych upominków znajdziesz w naszym sklepie internetowym!

Product added to compare.

Wykorzystujemy pliki cookie do poprawy Twojego doświadczenia z naszym sklepem zgodnie z polityką prywatności.