30-60zł

Szukasz bardziej budżetowej propozycji na prezent firmowy w stylowej odsłonie? Sprawdź nasz szeroki asortyment na sklepie i znajdź eleganckie upominki w niskich cenach. Podaruj przepiękne zestawy z motywami graficznymi pudrowych kwiatów. Wybieraj prezenty z logo, które można wręczyć pracownikom, kontrahentom lub klientom biznesowym. Zamów pudełeczka z kawami, aromatycznymi herbatami, solami do kąpieli, krówkami lub innymi pasującymi komponentami. Podaruj wina musujące w dużych, efektownych butelkach. Spraw radość i zadbaj o renomę swojego przedsiębiorstwa. Wybieraj świece w szklanym słoiczkach lub zapachowe lampiony. Stylowe upominki w najnowszych trendach sprawią, że na twarzy obdarowanej osoby zagości uśmiech!

Prezenty firmowe w cenie 30-60 złotych

Planujesz kampanię reklamową? A może w Twojej firmie zbliża się ważne wydarzenie i zamierzasz z tej okazji wręczyć prezenty pracownikom lub partnerom biznesowym? Upominki stanowią nieodłączny element codziennego życia - także w firmie. Tego rodzaju niespodzianki pozwalają bowiem sprawić ogromną przyjemność obdarowywanym osobom. W przypadku firmowych prezentów wręczanych klientom, partnerom biznesowym albo pracownikom, możesz śmiało liczyć na zbudowanie lepszych relacji i poprawę wizerunku Twojej marki. Dlaczego? Upominki wręczone osobom w otoczeniu Twojej firmy bez dwóch zdań wywołają w nich radość. To z kolei sprawi, że obdarowane osoby zyskają dobre skojarzenia z Twoją marką i na pewno w przyszłości chętniej będą z nią współpracować. Warto więc od czasu do czasu wykorzystać prezenty do sprawienia przyjemności pracownikom, klientom i wspólnikom!

Całoroczne prezenty firmowe z logo

Jakie prezenty wręczać w firmie? Tutaj istnieje spora różnorodność możliwości. Warto na początek ustalić budżet, jaki przeznaczyć chcesz na kampanię czy prezenty. W ten sposób możesz określić, jaką kwotę możesz wydać na pojedynczy prezent. Jeśli mieści się w przedziale 30-60 złotych, trafiłeś w doskonałe miejsce. A jeśli szukasz czegoś w innej kwocie: zobacz nasze prezenty firmowe według ceny i wybierz wariant, który Ci odpowiada. Popularnym upominkiem z logo firmy jest kubek. Wykonany z wysokiej jakości materiału na pewno przypadnie do gustu każdej obdarowanej osobie. Możesz przebierać w wariantach kolorystycznych czy oryginalnych formach. Kubek z uchwytem w kształcie serca wygląda naprawdę znakomicie i będzie pomysłowym rozwiązaniem w Twojej firmie.

Kubek reklamowy serce z logo

Personalizowany kubek firmowy

Prezenty firmowe dla klientów i pracowników

W swojej firmie możesz oferować prezenty na różnorodne okazje. Wspominaliśmy już, że świetnym rozwiązaniem będzie wręczanie ich pracownikom czy partnerom biznesowym na ważne wydarzenia. Twoja firma obchodzi jubileusz? Podpisaliście właśnie ważny kontrakt albo poszerzacie swoją ofertę lub rynek odbiorców? To zdecydowanie wydarzenia, które warto podkreślić za pomocą szczególnych prezentów. Pozwolą one docenić osoby, które przyczyniły się do tego sukcesu. Firmowy notes z logo to bez dwóch zdań świetny upominek dla klientów biznesowych albo pracowników. Pomoże w planowaniu, organizacji i codziennych zajęciach. Na pewno będzie prezentem, który obdarowana osoba z przyjemnością wykorzysta. Takie praktyczne upominki zawsze są trafionym rozwiązaniem. 

Co na kosze prezentowe firmowe dla partnerów biznesowych?

Jeśli chcesz natomiast stawiać na naprawdę szczególne prezenty - mamy dla Ciebie kolekcję fantastycznych boxów firmowych, które sprawią przyjemność każdej obdarowanej osobie. To idealne rozwiązanie na upominki z okazji Dnia Kobiet czy Mężczyzn, urodziny pracownika, jubileusz firmy albo inne ważne wydarzenia oraz uroczystości. Box firmowy z kosmetykami to bardzo elegancka propozycja, która obdarowanej osobie pozwoli na odprężenie i relaks. To na pewno pozytywnie nastroi pracowników, wspólników czy partnerów biznesowych do dalszej pracy. Będzie też miłą niespodzianką dla ważnych klientów. Taki prezent można też dopasować do profilu firmy. Zestaw prezentowy z naturalną gąbką czy solami himalajskimi idealnie wpisuje się w trendy naturalne - będzie więc bardzo dobrze pokazywać obdarowanym osobom, że w Twojej firmie dbacie o środowisko!

Prezent dla niej zestaw na regeneracje

Oryginalny zestaw prezentowy dla firm

Product added to compare.

Wykorzystujemy pliki cookie do poprawy Twojego doświadczenia z naszym sklepem zgodnie z polityką prywatności.