Dla Lekarza

Podziękowanie dla lekarza w postaci prezentu powinno być eleganckie i szykowne. Tego rodzaju podarunek pozwoli docenić wysiłek oraz serce wkładane przez lekarza w jego pracę. Jeśli doktor zajmował się Tobą podczas ważnej operacji, prowadził przez okres choroby lub rehabilitacji albo odbierał poród, możesz w piękny sposób podziękować mu za empatię i wsparcie. Kosze prezentowe w skrzyniach to stylowy pomysł na prezent dla lekarza. Taki podarunek bez najmniejszych wątpliwości sprawi wielką przyjemność obdarowanej osobie.

Prezenty dla lekarza

Lekarze są istotnym i stałym elementem naszego życia. Towarzyszą pacjentom w chorobie, wypadkach, rehabilitacji, porodzie oraz wielu innych wydarzeniach, służąc swoim wsparciem oraz wiedzą. Z całą pewnością więc zasługują na to, aby docenić ich codzienną pracę i wysiłek. Dobre słowo czy drobny upominek bez najmniejszych wątpliwości sprawią przyjemność każdemu lekarzowi. Możesz także postawić na większy podarunek przygotowany zgodnie z aktualnymi trendami. Zestawy w skrzynkach to piękne podziękowanie dla lekarza, które wręczyć mu może pacjent. Takim podarunkiem sprawisz wielką przyjemność obdarowanej osobie. Z całą pewnością prezent głęboko zapadnie w pamięci lekarza i spowoduje, że poczuje się naprawdę doceniony. 

Podziękowanie dla lekarza prowadzącego 

Jak podziękować lekarzowi za szczególną opiekę w czasie choroby bądź rehabilitacji? Bez dwóch zdań wspaniałym i bardzo eleganckim podarunkiem będzie zestaw w drewnianej skrzyni. Prezent zawiera wysokiej jakości wino śliwkowe, które z pewnością przypadnie do gustu obdarowanej osobie. W skład zestawu wchodzi też smakowy miód z polskiej pasieki, mleczne czekoladki, mielona kawa oraz aromatyczna herbata. Całości dopełnia personalizowana kartka z motywem kwiatów, które pięknie kontrastują z pastelowym tłem. Ciekawą propozycją na prezent dla lekarza jest też zestaw w skrzyni z nalewką. Podziękowanie zawiera także czekoladki, kawy i herbaty. To uniwersalny kosz prezentowy, który pozwoli w śliczny sposób podziękować lekarzowi za opiekę. 

Kosz prezentowy dla lekarza z winem wiśniowym

Kosz prezentowy dla lekarza z winem

Zestaw prezentowy dla lekarza

Nasze zestawy prezentowe stworzone zostały z dbałością o najmniejsze szczegóły. To zapewnia estetyczny i stylowy wygląd podarunku dla lekarza. Skrzynia wykonana z drewna bardzo dobrze zabezpiecza produkty umieszczone wewnątrz, a całości bezbłędnie dopełnia naturalna wełna drzewna. Dzięki takiego przygotowaniu upominki wchodzące w skład zestawu są bardzo dobrze wyeksponowane. Każdy prezent ma swój własny, niepowtarzalny charakter dzięki personalizowanym kartkom zamocowanym do wewnętrznej strony wieka. Zestaw prezentowy dla lekarza z winem z dzikiej róży, dwoma rodzajami smakowego miodu, kawą oraz herbatą bez dwóch zdań będzie trafionym podarunkiem. Obdarowana osoba będzie oczarowana taką niespodzianką. 

Prezent z podziękowaniem dla lekarza

Drewniana skrzynia z uniwersalnymi produktami codziennego użytku to bez wątpienia bardzo sprawdzony prezent na podziękowania dla lekarza. Obdarowana osoba z całą pewnością chętnie wykorzysta tego rodzaju prezent. Kosz prezentowy dla lekarza z czterema smakowymi miodami oraz aromatycznymi herbatami to strzał w dziesiątkę. Taki podarunek można wręczyć lekarzowi prowadzącemu czy ordynatorowi. To piękne podziękowanie od pacjenta, ale również pracowników, miasta czy innych organów. Adresat poczuje dzięki niemu, że jego praca jest naprawdę doceniana. Innym trafionym podarunkiem jest kosz prezentowy z miodami i kawą. Na pewno dzięki nim lekarz z przyjemnością rozpocznie każdy dyżur. ;)

Zestaw II podziękowanie dla lekarza miody i herbaty

Eko podziękowanie dla lekarza w skrzyni

Product added to compare.

Wykorzystujemy pliki cookie do poprawy Twojego doświadczenia z naszym sklepem zgodnie z polityką prywatności.