Kartki z życzeniami

Kartki okolicznościowe pozwalają w piękny sposób złożyć życzenia bliskiej osobie. Adresat na pewno poczuje się wyjątkowo. Co więcej, kartka z życzeniami będzie cudowną pamiątką ze świąt i wydarzeń. Szeroka gama kartek okolicznościowych na każdą okazję sprawia, że bez problemu znajdziesz idealne rozwiązanie. Kartki dla mamy, taty, babci, dziadka, dziecka, Panny Młodej, małżonków czy nauczycielki będą wspaniałym dodatkiem do prezentu. Wysokiej jakości wykonanie i śliczne motywy oczarują obdarowane osoby od pierwszej chwili.

Kartki z życzeniami na każdą okazję

Kartki okolicznościowe stanowią ważny i chętnie wybierany dodatek na różnego rodzaju uroczystości oraz wydarzenia. Można przygotować je własnoręcznie, a następnie uzupełnić pięknymi życzeniami, które bez dwóch zdań pozwolą oczarować obdarowywaną osobę. Wspaniałym rozwiązaniem będą także gotowe kartki z życzeniami, które możesz znaleźć w naszym sklepie internetowym. To wysokiej jakości produkty zaprojektowane zgodnie z autorskimi pomysłami, które zachwycają swoim oryginalnym wyglądem. Kartki stanowią niezawodny sposób na dopełnienie prezentu albo upominek sam w sobie. Koniecznie zobacz wszystkie oferowane motywy i wybierz ten, który najbardziej pasować będzie do Twoich potrzeb oraz oczekiwań. Jakie kartki okolicznościowe będą najlepszym pomysłem?

Kartki okolicznościowe dla najbliższych

Wykonane z grubego papieru kartki prezentują się naprawdę estetycznie. Na pewno pozwolą sprawić wielką przyjemność każdej obdarowanej osobie. Wystarczy wybrać motyw dopasowany do charakteru adresata albo celebrowanej okazji. Z pewnością czarującą propozycją jest kartka z życzeniami dla mamy. To kobiecy projekt w odcieniach różu i bieli, który ozdobiony został malowniczymi kwiatami. Efekt końcowy jest tak bezbłędny, że bez wątpienia pozwoli oczarować Twoją mamę w dniu jej święta, urodzin czy innych okazji. W środku kartki znajduje się też miejsce na samodzielnie stworzone życzenia, które możesz zapisać odręcznie. To nada całości jeszcze bardziej unikalny charakter. Piękną propozycją jest też kartka okolicznościowa dla babci albo dziadka. Taki upominek od wnuka na pewno sprawi im radość.

Kartka dla dziadka prezent podziękowanie

Kartka okolicznościowa dla dziadka

Wyjątkowe kartki urodzinowe z życzeniami

Mamy kartki na wiele różnorodnych okazji. Propozycje na urodziny, ślub, jego rocznicę albo Baby Shower bez dwóch zdań będą trafionym rozwiązaniem podczas świętowania z najbliższymi. Kartki można umieścić w dołączonych do nich kopertach i wręczyć osobiście, wysłać pocztą lub przymocować do prezentu. Czarująca kartka na narodziny chłopca albo dziewczynki pozwoli zaprojektowana została tak, by jak najlepiej pasować do nastroju okazji. To bardzo dobry sposób na pogratulowanie młodym rodzicom i przekazanie im najlepszych życzeń z okazji powitania na świecie ukochanej pociechy! Piękna koperta i estetyczne wykonanie oczarują obdarowane osoby. Na uroczystości dla najmłodszych warto wybrać kartki zdobione czarującymi, dziecięcymi motywami.

Kartka na narodziny little one bocianek różowy

Kartka z życzeniami na narodziny dziewczynki

Świąteczne kartki okolicznościowe

Nie ulega absolutnie żadnym wątpliwościom, że Święta Bożego Narodzenia to jedna z najhuczniej obchodzonych okazji w roku. W tym okresie wysyłanych jest również całe mnóstwo kartek świątecznych, które mają w piękny sposób przekazać życzenia rodzinie mieszkającej daleko czy przyjaciołom. Takie kartki z powodzeniem można również dołączyć do prezentów pod choinkę. Istnieje wiele wzorów, które cudownie sprawdzą się na tego rodzaju produktach: renifery, bałwany, śnieżynki, iglaste gałązki, kominki, paczki czy Święty Mikołaj. Możesz z powodzeniem przygotować taki upominek samodzielnie. Kartki okolicznościowe DIY na pewno spodobają się Twoim bliskim. Nasze estetyczne projekty także będą bezbłędną propozycją - choćby śliczna kartka świąteczna z ptaszkiem.

Product added to compare.

Wykorzystujemy pliki cookie do poprawy Twojego doświadczenia z naszym sklepem zgodnie z polityką prywatności.