100-200zł

Świąteczne zestawy prezentowe w tym przedziale cenowym oferują wiele propozycji. Tematyczne pudełka prezentowe, skrzynie z wysokiej jakości produktami PREMIUM zachwycą każdą obdarowaną osobę. Wewnątrz znajdziesz między innymi alkohole, czekolady, świece, herbaty oraz inne dodatki. Do każdego zestawu dołączono personalizowaną etykietę z LOGO firmy. 

Prezenty świąteczne dla firm 100-200 złotych

Za pomocą odpowiednio dobranych prezentów na Święta możesz w znakomity sposób docenić swoich pracowników, ważnych klientów czy partnerów biznesowych. To eleganckie rozwiązanie, które pozwoli podziękować im za współpracę oraz osiągnięte wspólnie wyniki. Takie prezenty bez dwóch zdań pozytywnie nastawią obdarowane osoby na kolejne miesiące pracy. Jak wybrać idealne prezenty świąteczne dla firmy? Z pewnością warto stawiać na estetycznie i stylowo wykonane produkty. Możesz samodzielnie komponować upominki albo wybierać gotowe zestawy i komplety, które pozwolą oczarować wszystkie obdarowane osoby. Takie prezenty firmowe na Święta zawsze wiele mówią o firmie i jej prezesie, dlatego warto podejść do tego wyboru z odpowiednim nastawieniem.

Świąteczne prezenty firmowe dla klientów

Nasze prezenty świąteczne dla pracowników, klientów czy partnerów biznesowych stworzone zostały z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. W ten sposób bez najmniejszych wątpliwości sprawią ogromną przyjemność każdej obdarowanej osobie. Tego rodzaju podarunki powinny być dość uniwersalne, by przypaść do gustu wszystkim adresatom. Możesz z powodzeniem zdecydować się na bardzo klimatyczne i czarujące rozwiązania. Elegancki zestaw prezentowy na Święta z dekoracją do domu, kubkiem, miodem oraz śmietankowymi krówkami stanowi nastrojowy pomysł na podarunek. Cały kosz prezentowy został spersonalizowany, dzięki czemu zyskał jedyny w swoim rodzaju charakter. Tak przygotowany podarunek będzie trafionym rozwiązaniem na tegoroczną Gwiazdkę.

Prezent świateczny z logo słodkie święta

Prezent firmowy na Gwiazdkę

Prezenty świąteczne z logo firmy

Personalizacja sprawia, że prezent nabiera szczególnego charakteru. Możesz podpisać podarunek swoim nazwiskiem albo nazwą firmy. W ten sposób podkreślisz, że przygotowałeś te prezenty specjalnie na Święta - a obdarowane osoby na pewno poczują się naprawdę docenione. Możesz wybierać mniejsze lub większe podarunki, które dzięki personalizacji staną się wyjątkowym prezentem firmowym na Gwiazdkę. Nie każdy podarunek musi być utrzymany w klimatycznym stylu. Lawendowy zestawy prezentowy dla firm również wygląda bardzo ciekawie - i znakomicie wpisuje się w najnowsze trendy eko. Ceramiczny kubek, sole do kąpieli oraz wysokiej jakości smakołyki komponują się ze sobą bezbłędnie. Każdy klient, pracownik czy partner biznesowy doceni taki podarunek. 

Personalizowane prezenty na Święta dla firm

Stylowy i gustowny zestaw prezentowy dla firm z brandy i słodyczami to ponadczasowa propozycja dla partnera biznesowego czy klienta. Można też wręczyć tego rodzaju zestawy swoim pracownikom. Na pudełku z wysokiej jakości produktami umieścić możesz dowolnego rodzaju tekst: życzenia świąteczne, podziękowanie czy dedykację. Koniecznie podkreśl je personalizowanym podpisem, który fantastycznie dopełni podarunku. Kosz prezentowy na Święta w postaci drewnianej skrzyni ze smakołykami także wygląda naprawdę elegancko. Tego rodzaju podarunek można śmiało wręczyć każdemu z pracowników, partnerów czy klientów. Zestaw świąteczny posiada aromatyczną kawę, rum barmański i śmietankowe krówki. Tak przygotowany podarunek spodoba się każdej z obdarowanych osób.

Zestaw świąteczny w skrzyni rum z czekoladą

Zestaw podarunkowy dla firm na Święta

Product added to compare.

Wykorzystujemy pliki cookie do poprawy Twojego doświadczenia z naszym sklepem zgodnie z polityką prywatności.