Dla Pary Młodej

Prezenty ślubne dla Pary Młodej, które będą piękną pamiątką tego wyjątkowego dnia. Wybierz stylowy prezent na Ślub, który zachwyci Młodą Parę. W ofercie naszego sklepu znajdziecie prezenty dla Pary Młodej od świadków oraz znajomych. W PrezentPanda.pl dobierzecie personalizowane prezenty, które staną się bardzo osobistym upominkiem. Wszystkie kreatywne i oryginalne prezenty znajdziecie w tej kategorii!

Prezenty ślubne dla Pary Młodej : wyjątkowe propozycje

Ślub to szczególnie piękna i wzruszająca uroczystość, podczas której zakochani obiecują sobie miłość, wierność i uczciwość aż do śmierci. Ten dzień emocjonuje nie tylko Parę Młodą, ale również ich najbliższych - rodziców, rodzeństwo, dziadków czy przyjaciół. Po ślubie najczęściej goście zapraszani są na wspaniałe wesele, podczas którego wspólnie świętują zawarte małżeństwo nowożeńców. W trakcie przyjęcia Młodym wręczane są również prezenty. Upominki dzielą się zazwyczaj na te użyteczne jak pościel, garnki i zastawa oraz sentymentalne - pamiątkowe albumy, personalizowane gadżety i osobiste podarunki. W naszej ofercie głównie znajdziesz tę drugą kategorię: prezenty, dzięki którym nowożeńcy będą wspomnieniami często wracać do tego wyjątkowego dnia. 

Drewniane skrzynki z niespodzianką na Ślub

Jednym z najlepszych pomysłów na ślubny prezent są drewniane skrzynki z zaskakującą zawartością. Takie podarunki mogą mieć zabawny, użyteczny lub bardzo sentymentalny charakter, a ich wygląd zachwyci każdą Parę Młodą. Rewelacyjną propozycją skrzynki ślubnej jest pudełko z sześcioma przegródkami. Każda z nich wypełniona jest dekoracyjnym sizalem, na którym leżą urocze gadżety z bilecikami. I tak “Na osłodę” mamy garść pysznych cukierków, a “Na przyszłość” dziecięcy smoczek. Wręczając taki prezent możesz mieć pewność, że wywołasz uśmiechy na twarzach nowożeńców, a przy okazji odrobinę ich rozczulisz. Skrzynka może być również znakomitym pomysłem na wręczenie gotówki. Drewniane pudełko zapełnione po brzegi mini banknotami ma bardzo oryginalny wygląd, a klamerka umieszczona na wewnętrznej stronie wieczka pozwoli przyczepić dowolną ilość pieniędzy. Każda skrzynka ma wklejoną spersonalizowaną kartkę z oryginalnymi życzeniami, dzięki której Młoda Para nigdy nie zapomni, kto sprezentował jej taką niespodziankę. 

Prezent na ślub dla Pary Młodej skrzynia pełna kasy z imionami

Prezent na ślub dla Pary Młodej gotówka z imionami - zabawny pomysł na upominek

Zabawne ramki na prezent ślubny

Skoro już przy dowcipnych prezentach jesteśmy to warto zerknąć na oryginalne ramki do postawienia lub powieszenia w domu. Plakat z “Biletem do Raju” oraz miejscem na gotówkę rozbawi obdarowaną Parę i trafi w każde gusta. Nowożeńcy na pewno dobrze wykorzystają wręczone pieniądze, a ramka z plakatem pozostanie miłą pamiątką. Taki upominek również symbolicznie pozwoli Ci życzyć im wiele szczęścia i prawdziwego “raju” na nowej drodze życia. Zabawnym upominkiem w ramce jest też obrazek ze zdrapką. Biały plakat z metalizującymi, złotymi dodatkami będzie piękną ozdobą, a umieszczone pod serduszkami propozycje pozycji na wieczór - kapitalną atrakcją dla Młodej Pary. Taki gadżet najlepiej sprawdzi się jako podarunek od przyjaciół lub rodzeństwa. Nowożeńcy na pewno chętnie zawieszą plakat w swojej sypialni. 

prezent na ślub ramka bilet do raju

Oryginalny prezent na ślub

Alkoholowy upominek na Ślub

Sprawdzonym i zawsze trafionym upominkiem na ślub jest alkohol. Butelka wyśmienitego wina o niepowtarzalnym smaku przyda się nowożeńcom podczas romantycznego wieczoru we dwoje. Alkohol dodatkowo umieszczony jest w pięknej, specjalnie na tę okazję zaprojektowanej skrzynce z drewna. Na wieczku naklejona jest kartka z fantastycznymi życzeniami, imionami Pary Młodej, podpisem osoby wręczającej prezent oraz datą ślubu. Dzięki temu całość jest genialnym upominkiem, który nawet po długich latach przywróci małżeństwu miłe wspomnienia z własnego wesela. Skrzynka posiada także uchwyt w postaci sznura, który ułatwi przenoszenie podarunku. Tak czarującego upominku nie trzeba dodatkowo pakować, bo sam w sobie wygląda już wystarczająco zjawiskowo.

Product added to compare.

Wykorzystujemy pliki cookie do poprawy Twojego doświadczenia z naszym sklepem zgodnie z polityką prywatności.